Módne (s)hity z Plesu v opere: Absolútny gýč Hrbatej, zaujímavá Cígerová a Dvorský? Takto to má vyzerať! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Módne (s)hity z Plesu v opere: Absolútny gýč Hrbatej, zaujímavá Cígerová a Dvorský? Takto to má vyzerať!

Ples v opere
Ples v opere
17.01.2018 18:00

BRATISLAVA – V uplynulú sobotu sa v Slovenskom národnom divadle konala najprestížnejšia udalosť roka Ples v opere, na ktorú zavítalo množstvo známych tvári. Dámy sa predbiehali v tom, ktorá zažiari v tej najkrajšie róbe. Kto sa obliekol a dodržal najlepšie protokol, zhodnotila v prvej časti profesionálna stylistka Andrea Ziegler.


Pepe Majeský s manželkou Silviou, režisér a programová riaditeľka Tv Markíza

Veľmi elegantné. Zaujímavá látka a pekný strih šiat, ktorý pekne tvaruje postavu. Veľmi vkusne zvolené doplnky. Oceňujem, že dáma vsadila na výrazné náušnice a dekolt nechala vkusne vyniknúť. Pán podľa zásad etikety.

Módne (s)hity z Plesu

Eduard Kukan s manželkou Zdenkou, politik

Dáma zvolila vhodný strih a farebnú kombináciu vystihujúcu dámu. Jednoduché, ale príjemné. Pánskemu doprovodu sa nedá nič vytknúť. Podľa protokolu.

Módne (s)hity z Plesu

Andrea Cocherová s manželom Ivanom Golianom, riaditeľka úseku komunikácie spoločnosti Orange

Ukážka dobrého vkusu. Noblesné a majestátne. Veľmi pekné šaty, ktoré okrem iného, majú aj prvky, ktoré tematicky ladia. Tento ročník bol výnimočný aj v tom, že sa niesol v duchu oslavy 100. výročia vzniku Československa. Dáme veľmi pristanú. Skvele zladené doplnky, vrátane účesu a mejkapu. Gentlemanovi nie je čo vytknúť.

Módne (s)hity z Plesu

Ján Kubiš s manželkou Jaroslavou, veľvyslanec

Dáma vybrala dobre. Vhodne k jej postave. Farba veľmi pekná a elegantná. Šaty mohli byť o kúsok dlhšie, aby to bolo podľa pravidiel. Pán bez slov. Dokonalé.

Módne (s)hity z Plesu

Miroslav Dvorský s manželkou, operný spevák

Opäť ukážka, ako má dáma vyzerať na takúto spoločenskú udalosť. Veľmi pekná kabelka. Pánsky doprovod opäť bez komentára. Tak to má byť.

Módne (s)hity z Plesu

Pavol Lančarič s manželkou Silviou, generálny riaditeľ Orange, hostiteľ večera

Chýba mi noblesa a nadštandardná elegancia. Všedné a tiež postrádam adekvátnu reprezentatívnosť, ktorá sa v jej prípade očakáva. Opasok pekný do letných šiat. Postrádam večerný mejkap a účes.

Módne (s)hity z Plesu

Andrej Hrnčiar s manželkou Martinou, primátor mesta Martin, politik

Jednoduché vkusné šaty, zaujímavé v samotnom zdobení. Šperk na samotných šatách už nepotrebuje doprovod. Kabelka by bola lepšia voľba, hladká čierna bez zdobenia. Pôsobilo by to elegantnejšie. Pán siahol po smokingu. Jedna z možností podľa etikety.

Módne (s)hity z Plesu

Dominik Hrbatý s manželkou Nellou, bývalý tenista

Toto je pre mňa absolútny gýč a nevhodný outfit na Ples v opere. Po prvé, tie platformové topánky, to je hrubý nevkus. Za ďaľšie dĺžka šiat. Ak už sa dáma rozhodne mať ramienkové šaty, holé ruky, podľa protokolu by mala mať rukavičky. Pôsobí to na mňa veľmi lacno. Dominikovi sa nedá vytknúť nič.

Módne (s)hity z Plesu

Vladimír Kobielsky s manželkou Alenou, herec

Dáma vsadila na výnimočnú farbu. Veľmi jej pristane. Trošku postrádam honosnosť v materiáli. Pekne by to ladilo so zdobením na šatách. Vkusný výber kabelky. Účes aj mejkap ladí s príležitosťou. Pánsky doprovod vsadil na smoking. Výborná kombinácia zamatového tmavomodrého saka s nohavicami.

Módne (s)hity z Plesu

Matthias Settele s partnerkou Gerdou, riaditeľ Tv Markíza

Trochu som sklamaná. Dáma vybrala šaty, ktoré sú už v materiáli-zdobení veľmi výrazné. Nepotrebujú viac došperkovávať. Stačí už len málo. Možno len náušnice a hladkú kabelku. Jemne postrádam spoločenský účes a mejkap. Pán, žiaľ, nedodržal etiketu/protokol. Siahol po bežnom čiernom obleku, čo nie je vhodné na tento typ akcie. Ak by zvolil smoking, nie je čo vytknúť. Košeľa vhodne zvolená k motýliku. Lakovky tiež.

Módne (s)hity z Plesu

Jozef Vajda s manželkou Julkou, herec

Šaty ladia s jej krivkami. Nevadí mi ani svetlý odtieň. Pôsobí vkusne a elegantne. Doplnky vybrala veľmi vhodne a decentne. Mejkap fajn, ale trochu by som sa viac pohrala s účesom. Gentleman podľa protokolu. Oceňujem jemne zladený detail vo vrecku saka s partnerkinou farbou šiat.

Módne (s)hity z Plesu

Václav Mika s partnerkou Kristínou, bývalý riaditeľ RTVS

Príjemné šaty. Pekná kombinácia farieb. Podľa protokolu pri tomto type šiat by mali byť rukavičky. Inak veľmi dobre zvolené doplnky, vrátane mejkapu a účesu. Pánovi nie je čo vytknúť.

Módne (s)hity z Plesu

Vlado Černý s manželkou Ivetou, herec

Zaujímavé šaty, hlavne v materiáli. Pekná levandulová farba. Nevadí mi kombinácia s farbou vlasov. Zaujímavý kontrast a veľmi aktuálne na sezónu 2018. Príjemne doladené doplnkami. Doplnok je aj účes a mejkap. Pánovi nie je čo vytknúť.

Módne (s)hity z Plesu

Slavomír Hatina s manželkou Annou, podnikateľ

Týmto strihom šiat sa v princípe nič nepokazí. Zaujímavá kombinácia materiálov a zdobenia. Účes aj mejkap vkusne zladený. Vkusný výber doplnkov. Pekná dáma. Pán bez komentára. Podľa etikety. Parádny motýlik!

Módne (s)hity z Plesu

Juraj Droba s partnerkou, politik

Jednoduché biele elegantné šaty. Zaujímavé strihom. Nie som si ale istá, či rozparok na boku nie je príliš hlboký. Náramok na ruke je zbytočný. Pánsky doprovod presne podľa zásad protokolu.

Módne (s)hity z Plesu

Pavol Traubner s manželkou Katarínou, neurológ

U dámy by som išla do menej lesklého materiálu. Možno by som zvažovala či úplne svetlá farba je ideál. Je tiež otázkou, ako by to vyzeralo v matnejšom prevedení. Viac by som sa s výberom šiat pohrala. Nie som si istá, či je toto tá naj voľba. Pán by bol dokonalý, len tie sandále mi prídu nevhodné. Chápem zdravotné obmedzenia, ale dnes sa dajú aj topánky ušiť na mieru vyhovujúce istým zdravotným limitom. Aspoň na spoločenský typ udalosti.

Módne (s)hity z Plesu

Zdeno Cíger s partnerkou Xéniou, hokejový tréner

Dáma zvolila zaujímavé šaty. Aj vo farbe aj v materiáli. Kabelka sa mi tu bije. Farebne v pohode, ale práve povrchom. Šaty sú výrazné štruktúrou, preto je lepšie to vybalansovať jednoduchou hladkou. Mejkap pekný, vlasy by som jemne vypla. Pán by bol super, keby siahol po lakovkách. 

Módne (s)hity z Plesu


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ples v opere

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články