Módne (s)hity z bálu 2: Nevkusná Plačková, morská panna Hatalová a Šarköziovej zdeformované prsia | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Módne (s)hity z bálu 2: Nevkusná Plačková, morská panna Hatalová a Šarköziovej zdeformované prsia

Natália Hatalová, Zuzana Plačková, Silvia Šarköziová
Natália Hatalová, Zuzana Plačková, Silvia Šarköziová
Zdroj: Jan Zemiar
15.02.2018 00:30

BRATISLAVA - Cez víkend plesovú sezónu na Slovensku uzavrel Bratislavský bál. Prvú várku outfitov známych Slovákov zhodnotených stylistkou Andreou Ziegler, sme vám už priniesli. Pozrite, ako sa na túto príležitosť vymódili ďalšie celebritné mená. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom.


Natália Hatalová s manželom Ladislavom, herečka a speváčka

Morská panna. Nemám výhrady. Zladené s príležitosťou, s osobnosťou. Skvele doplnené mejkapom a účesom, s kabelkou a tiež ostatnými doplnkami, ako je manikúra. Opäť vec osobného vkusu, či sa to páči alebo nie. 

Pánovi niet čo vytknúť, akurát tie hodinky. Podľa etikety a protokolu by mali ostať doma. 

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar

Andrea Heringhová a Boris Kollár, bývalá playmate a podnikateľ

Nádherná farba. Krásne šaty. Vkusné a decentné. Zaujímavý výber doplnku v podobe ozdoby do vlasov. Hodinky by som ale nechala doma. Podľa etikety a protokolu hodinky nie sú ideálnym doplnkom. Tiež náramok je zbytočný. K tomuto štýlu stačí čelenka, ktorá to celé vystihuje a uceľuje.

Džentlmenovi vytýkam nezapnuté sako. Opäť podľa etikety ho má mať pán zapnuté.

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar

Karolína Miková, 1. Vicemiss Universe SR 2016

V princípe pekné šaty. Nebol by ten dekolt krajší, keby pôsobil prirodzenejšie? Menej „napučanejšie“ by to bolo oveľa viac sexi a vkusnejšie. Otázka je, ako chce dáma upútať - chce byť zapamätateľná dekoltom alebo svojou osobnosťou? Samozrejme, proti gustu žiaden dišputát. 

Pán je oblečený podľa spoločenských princípov etikety a protokolu.

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar

Zuzana Plačková, bývalá playmate

Šaty pekné. Ideálne na bál. Také princeznovské. Neviem ale, či dekolt v tomto prevedení je hodný princeznej. Mať stlačené prsia skoro na kľúčnych kostiach je všetko možné, len nie estetické, elegantné, vkusné a tiež nie sexi. Všetko ostatné je skvele zladené s farbou a štýlom šiat. Náramok by som ale nechala doma.

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar

Mária Reháková s manželom Ladislavom, podnikatelia

Táto dáma si rozhodne zaslúži obdiv. Jednoduchý strih, decentné zdobenie. Šaty jemne kopírujú dobrú postavu. Napriek tomu, že siahla po bielej, nepôsobí ako nevesta. Skvelý účes a mejkap.

Gentleman by mal mať sako zapnuté podľa etikety.

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar

Silvia Šarköziová s manželom Ernestom, hudobníci

Krásne šaty. Nádych antiky. Krásna žena. Škoda, že ten dekolt je takto prvoplánovo exponovaný. Ten transparentný trojuholník nie je vôbec estetický. Navyše deformuje prsia. Samozrejme, či sa páči, je vec subjektívneho pohľadu. Mejkap a účes sú vydarené.

Pán nemá smoking. Smokingové sako by malo byť na jeden gombík. A malo by byť podľa etikety zapnuté po celý večer. Chýba mi tam tiež motýlik.

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar

Sisa Sklovská s manželom Jurajom Lelkesom, speváčka

Šaty zaujímavé. Pekná čierno-strieborná kombinácia. Vzor je tiež výnimočný. Pôsobí uhladene a kompaktne a celkom vkusne. 

Pánovi ale rozhodne vytýkam opasok, pretože smokingové nohavice sú bez pútok, podľa správnosti ich istí šerpa. Navyše tento opasok sa hodí asi úplne niekde inde. A opäť spoločenské faux pas, sako má byť podľa etikety zapnuté.

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar

Janette Štefánková, moderátorka

Myslím, že ďalší celkom vydarený styling. Nádherná farba, jednoduchý strih, ktorý sa práve s tou farbou dokonale snúbi. Vkusne ponúknutý dekolt. Mejkap, účes, doplnky, všetko je citlivo zladené. Dáma, ktorá si zaslúži pozornosť.

Módne (s)hity z bálu
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články