Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Módne (s)hity z Bratislavského bálu 1: Záhradníková v záclone, vulgárna Mia Bella a dokonalá Magálová

Mia Bella, Kamila Magálová a Daniela Záhradníková
Mia Bella, Kamila Magálová a Daniela Záhradníková
Zdroj: Jan Zemiar
13.02.2018 12:30

BRATISLAVA - Počas víkendu sa v hlavnom meste konal tradičný Bratislavský bál. Mnohí hostia prišli dokonale oblečení, iní zlyhali v detailoch. Dámy aj pánov zhodnotila stylistka Andrea Ziegler.


Ivo Nesrovnal, primátor Bratislavy, s partnerkou Mirkou Tužinskou

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Červená dáme pristane. Výborný strih. Chválim výber doplnkov, vrátane účesu. Šaty samo o sebe sú už šperk, netreba to s ostatným preháňať. Pekná dáma.

Džentlmen smokingom trafil do čierneho. Ale podľa etikety a spoločenského protokolu musí byť zapnutý. Len v prípade stolovania sa môže rozopnúť.

Marián Greksa, politik a bývalý spevák, s manželkou Alenou

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Modrá je skvelá voľba. Myslím, že dáma si vybrala dobre a dekolt pôsobí vkusne. Jemná transparentnosť rafinovane zahalila, čo mala. Strih šiat lichotí postave. Kabelka pekne ladí s detailmi na šatách. Mejkap a účes korešpondujú s celkovým štýlom, nositeľkou a príležitosťou. Tu už nebolo toho treba príliš veľa. Mužský sprievod na jednotku.

Michaela Gašparovičová alias Mia Bella, modelka, s partnerom Milanom 

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Lacné, vulgárne a dovolím si povedať, že priam nevhodné. Smutné, ak dáma nevie zaujať inak. Šaty samy o sebe by mohli byť celkom fajn, keby rozparok bol o niečo nižší. Účes aj mejkap skvelý.

Pán má smoking podľa spoločenských pravidiel. Materiál pôsobí na mňa trochu retro. Niekedy netreba príliš experimentovať a staviť radšej na klasiku. Oceňujem ale detail na motýliku, ktorý ladí s partnerkinými šatami.

Branislav Záhradník, politik, s manželkou Danielou

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Neviem, či tieto šaty sú úplne ten správny výber. Šaty by mali byť dlhé. Toto je zvláštna kombinácia. Ale je to už asi skôr vec subjektívneho názoru. Pre mňa záclona. Farba pekná. Chýbajú mi tu pančuchové nohavice. Podľa etikety by ich dáma rozhodne mala mať. Džentlmenovi nie je čo vytknúť.

Renáta Kliská, módna návrhárka, s partnerom

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Krásne éterické šaty. Jednoduché, ale nie nudné. Nádherná farba, ktorá je jemná a zároveň veľmi ženská. Elegantné, nadčasové. Skvele, do detailu zladené. Víla večera. Partnerovi niet čo vytknúť. 

Slavomír Hatina st., podnikateľ, s manželkou Annou

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Šaty dámy sú zladené s osobnosťou a tiež príležitosťou. Veľmi zaujímavá látka a farebná kompozícia. Všetko so všetkým ladí. Krásna žena. To, či sa páčia, je už vec osobného pohľadu.

Pánsky sprievod je podľa etikety. Neviem ale, či by som nesiahla skôr po klasickom čiernom motýlikovi. Navyše, tento na mňa pôsobí z fotky, že je veľký.

Kamila Magálová, herečka

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Dokonalé. Dáma, ako sa patrí. Vkusné, decentné, nádherná farba, skvelý mejkap a účes. Niet čo vytknúť. Ukážka dokonalého štýlu. Toto by som si dovolila povedať, že je odpoveď na otázku Čo je to umenie byť ženou.

Gabriela Drobová, riaditeľka Fashion TV, s partnerom Karolom Rumanom

Módne (s)hity z Bratislavského
Zdroj: Jan Zemiar

Šaty parádne. Nie som si úplne istá, či tento strih je ideálny pre Gabiku. Mám pocit, že ju zbytočne rozširujú a deformujú. Navyše, dvojradové gombíky vo všeobecnosti pridávajú na objeme. Látka sa tiež trochu zarezáva tam, kde nemá a nepôsobí to dobre. Sieťkové pančuchy sú „cool“. Účes, mejkap, náušnice sú skvelý výber.

Partner – dobrá voľba. Sako by malo byť ale zapnuté. Ako som už spomínala, podľa etikety a protokolu smoking má byť počas celého večera zapnutý. Len pri stolovaní si pán môže sako rozopnúť.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články