SaS - parlamentné voľby 2020 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

SaS - parlamentné voľby 2020

Sulík v koncoch: Zrada na cestách počas kampane, situáciu zachraňoval volič SaS s kanistrom!

Richard Sulík zjavne nepremyslel tankovanie

Richard Sulík zjavne nepremyslel tankovanie

Foto
16.11.2019 09:58

BANSKÁ BYSTRICA - Kampaň so sebou prináša množstvo nečakaných zvratov. Ide o politické, ale aj iné prekvapenia, ktoré so sebou toto bremeno prináša. Predseda liberálov Richard Sulík (SaS) sa v týchto dňoch stretol s nečakanou nehodou. Stalo sa to uprostred toho, ako šoféroval svoje auto na cestách po strednom Slovensku. viac »

Známy sociológ reaguje na situáciu v SaS: Časť voličov pravdepodobne zneistela

Známy sociológ reaguje na
Foto

12.11.2019 09:55

BRATISLAVA - Strana Sloboda a Solidarita významne strácala podporu ešte pred odchodom členov, ktorí sa pridali k Demokratickej strane. Uviedol to sociológ Martin Slosiarik z agentúry Focus. viac »


Vášnivá debata medzi Tomášom a Sulíkom: Jeden vysvetľoval SaSanku, druhý chce na kandidátke Blahu

Vášnivá debata medzi Tomášom

08.11.2019 12:20

BRATISLAVA – Debata medzi Erikom Tomášom zo Smeru a lídrom SaS Richardom Sulíkom bola naozaj vášnivá. Témou bolo najmä odstúpenie Martina Glváča. V rámci kontaktov s Marianom Kočnerom Sulík opäť čelil vysvetľovaniu takmer desať rokov starej kauzy SaSanka. Erik Tomáš naopak Glváča hájil. Podľa neho by na kandidátke Smeru mal byť aj Ľuboš Blaha a ako ... viac »


Nová nádej! VIDEO Po krachu trojkoalície Kisku s PS/Spolu je v hre veľké spájanie opozície

Nová nádej! VIDEO Po
FotoVideo

22.10.2019 10:50

BRATISLAVA - Zdá sa, že po viacerých šarvátkach našli demokratické opozičné strany spoločnú reč. Andrej Kiska síce včera odmietol ponuku PS/SPOLU na trojkoalíciu, no stále ju definitívne nevylúčil. Na stretnutie, ktoré zorganizoval líder SaS Richard Sulík, však prvýkrát prijali pozvanie zástupcovia všetkých strán. Igor Matovič dnes oznámil, že Kresťanská ... viac »


Rajtár vysvetľuje stretnutia s bývalým SIS-károm: FOTO Na Sulíka vytiahol styky s Kočnerom, Blahová sa pridala

Jozef Rajtár a Richard
Foto

11.10.2019 15:00

BRATISLAVA - Bývalé demokratické jadro SaS, ktoré už v týchto dňoch názov strany zo svojho subjektu vypustilo, nie je ticho ani dnes. Najnovšie sa o to pričinil Jozef Rajtár, ktorý vo svojom najnovšom príspevku hovoril aj o stretnutí s exsiskárom Pavlom Forischom. Reagoval tým automaticky aj na predsedu SaS Richarda Sulíka. viac »


Turbulencie v SaS sa skončili: FOTO Sulík predstavil ďalšie mená, youtuber i kaderník

Turbulencie v SaS sa
FotoVideo

11.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Predseda SaS Richard Sulík predstavil ďalšie nové tváre na kandidačnej listine strany do parlamentných volieb. Sulík o tom informoval na piatkovej tlačovej konferencii. Sulík tiež povedal, že na pozíciu podpredsedu parlamentu už SaS nebude navrhovať svojho nominanta. viac »


Demokratické jadro opúšťa SaS: VIDEO Za tri mesiace sa kolektívne pomiatli, odkázal im Sulík

Demokratické jadro opúšťa SaS:
Foto

09.10.2019 12:29

BRATISLAVA - Masívny odliv zo strany SaS! Demokratické jadro SaS po sobotnom sneme uviedlo, že v najbližších dňoch oznámi, čo bude ďalej. Jana Kiššová oznámila svoj odchod včera, zo svojho postu odstúpil Jozef Rajtár. Dnes odchádzajú zo strany Ľubomír Galko, Jozef Rajtár, Vladimír Sloboda a mnohí ďalší. viac »


Očakávané zemetrasenie u Sulíka: Kiššová odchádza z SaS, Galko oznámil zásadné rozhodnutie

Ľubomír Galko a Jana
Foto

08.10.2019 13:59

BRATISLAVA - Strana Sloboda a Solidarita v týchto dňoch zažíva obdobie odchodov známych tvári. Po tom, ako bola na kongrese z hnutia vylúčená dlhoročná členka Natália Blahová, dnes svoj zámer opustiť rady SaS oznámil aj podpredsedníčka strany Jana Kiššová. Zo svojho postu odišiel aj Jozef Rajtár, v strane zatiaľ ostáva. Ľubomír Galko v reakcii na Nicholsonovej ... viac »


Hádky Nicholsonovej a Blahovej v SaS už prerazili dno: Lucia, si hnusné stvorenie!

Lucia Ďuriš Nicholsonová a
Foto

08.10.2019 10:05

BRATSLAVA - Skočili si do vlasov! Dve výrazné tváre strany Sloboda a Solidarita po posledných kongresoch strany stoja na úplne opačných frontoch. Na sociálnej sieti to medzi nimi totiž poriadne iskrí. Blahová to Nicholsonovej rozhodne nedarovala a zopakovala jej svoje stanovisko elektronicky a pred všetkými ľuďmi. viac »


Zemetrasenie v SaS pokračuje: Republiková rada nezasadla, Galko a Rajtár neprišli

Zľava: Člen republikovej rady

07.10.2019 19:50

BRATISLAVA - Poslanci Národnej rady (NR) SR za SaS, ktorí sú súčasťou straníckej platformy Demokratické jadro SaS, budú v najbližších dňoch diskutovať o svojej budúcnosti v poslaneckom klube. Potvrdila to predsedníčka klubu Natália Blahová. viac »


Definitívny rozkol v SaS: Vyhadzov platformy z volebnej kandidátky, podľa Blahovej je Sulík hrobár strany

Definitívny rozkol v SaS:
FotoVideo

07.10.2019 07:55

BRATISLAVA - Sobotňajší nominačný kongres strany Sloboda a Solidarita priniesol zaujímavé výsledky. Nie sú síce úplne prekvapivé, otázne však je, ako sa s nimi členovia pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami vysporiadajú. Delegáti nielenže schválili Sulíkovu kandidátku bez tzv. galkovcov, resp. Demokratického jadra SaS, ale rozhodli aj o vylúčení ... viac »


Ohlasy po búrlivom kongrese: Podľa Galka pochovali SaS, Sulík hovorí o silnej kandidátke

Ohlasy po búrlivom kongrese:

06.10.2019 14:35

BRATISLAVA - Demokratické jadro SaS na čele s Ľubomírom Galkom dostalo v sobotu na nominačnom kongrese strany v Jasnej facku. Ako sa viacmenej predpokladalo, delegáti schválili Sulíkovu kandidátku do budúcoročných parlamentných volieb, kde sa tzv. galkovci nenachádzajú a predsedníčka poslaneckého klubu Natália Blahová bola navyše vylúčená zo strany. ... viac »


Dramatický kongres SaS: VIDEO Blahovú vylúčili zo strany, kandidátka bez galkovcov schválená!

Dramatický kongres SaS: VIDEO
Foto

06.10.2019 08:53

JASNÁ/BRATISLAVA - Nominačný kongres strany Sloboda a Solidarita (SaS) v sobotu v Jasnej schvaľoval kandidačnú listinu do budúcoročných parlamentných volieb. Okrem predsedu strany Richarda Sulíka predložili svoje návrhy kandidačných listín aj ďalší štyria členovia strany, no tí ich nakoniec stiahli. Kongres zároveň rozhodoval aj o vylúčení Natálie Blahovej ... viac »


Historický deň pre SaS! Koniec galkovcov alebo pád kráľa Sulíka? Takto vznikla kríza v strane

Historický deň pre SaS!

05.10.2019 16:05

BRATISLAVA - Stranu Sloboda a solidarita dnes čaká nominačný snem, na ktorom majú schvaľovať kandidátku. Richard Sulík začiatkom týždňa predstavil pätnásť mien a štyri nové tváre. Jana Kiššová trojku na Sulíkovej kandidátke odmietla, Václav Mika to po troch dňoch vzdal. Dnes by sa malo ukázať, či si svoje presadí Sulík, alebo sa vzbúrencom okolo Galka ... viac »


Vzostupy a pády SaSky: Tanec preferencií po minulé roky, teraz je situácia opäť napätá

Vzostupy a pády SaSky:
Foto

05.10.2019 10:26

BRATISLAVA - Strana Sloboda a Solidarita to má v týchto dňoch naozaj ťažké. Už pred mimoriadnym kongresom, ktorý predseda Richard Sulík zorganizoval na 7. septembra, bolo jasné, že v strane sú vnútorné rozpory. Sulík si na ňom síce potvrdil funkciu predsedu hnutia, no zdá sa, že po najnovších udalostiach stranu pravdepodobne opustia známe tváre v podobe ... viac »


Blahová z SaS sa opustila: Nechtiac som na strane sporu, ktorá umožnila bezprávny štát

Blahová z SaS sa
Foto

03.10.2019 18:00

BRATISLAVA - Podpredsedníčka strany SaS a členka Demokratického jadra Natália Blahová zverejnila na sociálnej status, v ktorom spomína na časy, kedy strana vznikala. Je jej ľúto, že sa ocitla nechtiac na tej strane sporu, ktorá umožnila bezprávny štát. Ľubomír Galko ju podporil. viac »


Sulík predstavil ďalšie mená na svojej kandidátke: VIDEO Za poriadok v strane ručím

Sulík predstavil ďalšie mená
FotoVideo

02.10.2019 17:00

BRATISLAVA - Richard Sulík dnes predstavil ďalších ľudí, ktorých dal na svoju kandidátku. Ide o nové tváre, ktoré SaS ponúkne. V pondelok predstavil prvých pätnásť mien. Medzi nimi sú aj bývalý riaditeľ RTVS Václav Mika, Ondrej Dostál, Jana Cigániková či Lucia Ďuriš Nicholsonová. Jana Kiššová Sulíkovu ponuku na tretie miesto na kandidátke odmietla. viac »


Mika uprednostnil SaS pred návratom do čela Markízy: Neobávam sa, že sa objaví nejaká komunikácia

Mika uprednostnil SaS pred

02.10.2019 05:56

BRATISLAVA - Bude desiatkou na kandidátke SaS, s Richardom Sulíkom sa dobre pozná, rokoval aj s ostatnými, ale stranu uprednostnil, pretože je pravičiar. Václav Mika poskytol rozhovor topkám o svojom vstupe do politiky. Šírili sa pritom správy, že by mal opätovne zasadnúť na stoličku riaditeľa televízie Markíza. viac »


Galkova skupinka reaguje: My nie sme žiadni vzbúrenci, Kiššová trojku u Sulíka odmieta

Richard Sulík a Jana
Foto

30.09.2019 15:44

BRATISLAVA - Richard Sulík dnes predložil prvých pätnásť mien svojej kandidátky, na ktorej budú okrem iného aj Juraj Droba či Václav Mika. O pár hodín na to reagovali na Sulíka aj členovia Demokratického jadra SaS, ktorý tento krok odsúdili. Sulík spravil jednu výnimku a tretie miesto nechal voľné pre Janu Kiššovú. Tá to však na sociálnej sieti rázne ... viac »


VIDEO Kľúčový deň pre Sulíka: Nové tváre, ktoré majú na kandidátke nahradiť galkovcov

VIDEO Kľúčový deň pre
FotoVideo

30.09.2019 11:05

BRATISLAVA - Líder SaS dnes predstavil kandidátku, ktorú navrhne aj na ďalšom mimoriadnom kongrese strany v sobotu. Sulík už predtým uviedol, že jednotkou bude on a dvojkou bude Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá momentálne pôsobí ako europoslankyňa v Bruseli. Na kandidátke sa objaví množstvo ďalších známych, ale aj nových mien. viac »


Boj o najmladších voličov sa začína: EXKLUZÍVNE Známy YouTuber opustil Trubana, mieri k Sulíkovi

Boj o najmladších voličov
Foto

30.09.2019 05:55

BRATISLAVA - Parlamentné voľby sa blížia a zdá sa, že stranám nie je ľahostajný ani súboj o tých mladších voličov a robia pre to všetko. Podľa našich informácií má dôjsť k zásadnému obohateniu kandidátky strany Sloboda a Solidarita a stratiť by na tom mohlo práve Progresívne Slovensko. viac »


Najčítanejšie články