Streda, 8. december 2021. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Jesus odkopol Madonnu: Nemáme sa o čom baviť!

Jesus Luz a Madonna
Jesus Luz a Madonna
Zdroj: isifa
04.02.2010 16:30

LONDÝN – Krváca jej srdce! Madonna (51) je slávna, bohatá a nevyzerá najhoršie. Napriek tomu ju kruté kopačky od milenca, modela Jesusa Luza (23), neminuli. Slávna speváčka je opäť sama – zostali jej len oči pre plač!


Má zlomené srdce! To, čo zlé jazyky prorokovali už od začiatku vzťahu Madonny a o 28 rokov mladšieho brazílskeho modela Jesusa Luza, sa stalo skutočnosťou. Ich vzťah sa rozpadol ako domček z kariet. Údajne ho však neukončila svetoznáma speváčka, ale práve jej mladší a nevýznamný milenec. Zdá sa, že v Jesusovi nie je kúska vďačnosti! Práve Madonna mu totiž dopomohla k nejednej zakázke – a len vďaka nej sa jeho meno dostalo do povedomia ľudí v módnom priemysle. Hlavným dôvodom ich rozchodu bol údajne nedostatok spoločných záujmov a to, že sa už nemali o čom porozprávať. „Sú v rozdielnych fázach života. Predtým obaja z tohto vzťahu ťažili, ale dnes je to už viac-menej minulosťou,“ prezradil zdroj blízky známemu páru.

Madonna sa s brazílčanom zoznámila pri fotení pre časopis W v decembri 2008. Oficiálne sa dali dohromady potom, ako sa rozviedla s režisérom Guyom Ritchiem. Vtedy nikto neveril, že je medzi nimi niečo viac ako len milostný úlet. Párik však vytrel závistlivcom zrak a vydržal spolu vyše roka. Na zlé časy sa však začalo zmrákať už v po prvom stretnutí pop ikony a modelovej matky. Synova priateľka sa jej veru vôbec nezapáčila - a ako pravá brazílska matka vytmavila svojmu potomkovi, čo si o jeho voľbe myslí. Dnes sa môže konečne pokojne vyspať!

Móde sa ale nevenuje len Jesus. V poslednej dobe je súčasťou tohto biznisu aj Madonna, ako ďalšie známe celebrity - viac čítajte tu.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Madonna na záberoch pre Madonna a Jesus Luz Madonna a Jesus Luz

Nástroje k článkuFOTO: ©isifa.com, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, Dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články