Madonna, ako ju nepoznáte: Umýva riad a napcháva sa holými rukami! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Madonna, ako ju nepoznáte: Umýva riad a napcháva sa holými rukami!

Madonna umýva riad a stoluje bez príboru
Madonna umýva riad a stoluje bez príboru
19.12.2009 16:00

LOS ANGELES - Na staré kolená žienkou domácou?! Popová diva Madonna (51) po novom stoluje bez príboru, napcháva sa špagetami a drhne pripálené hrnce - samozrejme, všetko s najväčšou láskou k drine v kuchyni. Jej naivita tak zrejme nepozná hraníc... To si naozaj myslí, že jej na toto niekto skočí, preboha?!


Čiernobiele zábery, na ktorých sa Madonna všemožne snaží obnažiť svoju ženskú stránku, pochádzajú z kampane jar 2010 od návrhárskeho dua Dolce & Gabbana. Za objektív sa tentoraz postavil Steven Klein, pričom právo uverejniť výsledok jeho práce ako prvý získal taliansky magazín Vanity Fair. A hoci sú fotografie ešte horúce, už teraz je aj módnemu domu jasné, že bohvieaký úspech očakávať veru netreba!

Podľa internetovej stránky slávnych dizajnérov bola ich reklama inšpirovaná filmom z obdobia talianskeho neorealizmu: "Madonna opätovne znázorňuje silnú, surovú zmyselnosť hereckej ikony Anny Magnaniovej - kde sa jemná zmyselnosť stretáva s odvážnou autentickosťou." Treba uznať, že zmyselnosť je v tomto prípade naozaj očividná. Madonnin pôsobivo plný dekolt, hlboký výstrih, či absenciu hrubých očných liniek prehliadnuť rozhodne nemožno. "Odvážnou autentickosťou" však v speváčkinom prípade naozaj mysleli umývanie riadu?!

V priloženom rozhovore Stefano Gabbana tvrdí, že zábery sú obrazom Madonninej najpravdivejšej podstaty. Na otázku, či hudobná hviezda vôbec vie, ako sa taniere a hrnce umývajú, bez mihnutia oka odpovedal: "Určite... Je to veľmi praktická žena." Ktovie, možno sa nabudúce dočkáme aj obrázkov, na ktorých Madonna čistí dlážku a drhne záchod...Myslíte si, že Madonna naozaj vie, ako sa umýva riad?

26 % nie
áno 74 %

Hlasovalo: 487Galéria

Nástroje k článku


Repro
FOTO: Vanity Fair, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, nymag.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články