Adela Vinczeová to na verejnosti roztočila ako ešte nikdy: Divoké pohyby a… opäť spieva! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Adela Vinczeová to na verejnosti roztočila ako ešte nikdy: Divoké pohyby a… opäť spieva!

Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
Zdroj: TV MARKÍZA
17.01.2019 11:30

BRATISLAVA - Tak toto je bomba! Adela Vinczeová (38) pravidelne dokazuje, že nie je žiadna suchárka. Neustále srší rôznymi vtipnými poznámkami a nemá problém vystreliť si ani sama zo seba. To dokázala aj v poslednej epizóde Chart show, ktorá bola venovaná hitom 80-tych rokov. Aha, na čo sa nechala nahovoriť!


Adela sa postarala o poriadnu šou rovno na úvod, keď na pódium dobehla v zlatom body, obtiahnutých legínach a spolu s tanečníkmi predviedla choreografiu á la cvičme v rytme. Okrem tanečníkov sa k nej dokonca v šuštiakovej súprave pridal aj hudobný guru Juraj Čurný.

To však ani zďaleka nebolo všetko. Keď sa v rebríčku najväčších hitov objavila pieseň 99 Luftballons od Neny, Adela zobrala ruky mikrofón a diváci v tom momente zrejme neverili vlastným očiam. Blondínka začala spievať a vyšperkovanou nemčinou predviedla celú pieseň. Počas medzihry dokonca opäť začala spievať a predviedla pohyby, za ktoré by sa nehanbila partia pubertiakov na Tomorrowlande. Nuž, nie nadarmo sa hovorí, že Adela je naozaj špička a na Slovensku nájde konkurenciu len veľmi ťažko.

Páčili sa vám vystúpenia Adely Vinczeovej?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 2636Galéria

Adela Vinczeová Adela si svoje vystúpenie S tanečníkmi predviedla aj Do skupinového tanca sa Adela si svoje vystúpenie Adela Vinczeová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články