Horúci bozk Čurného so sexi slovenským hercom pred kamerami: TOTO je reakcia manželky! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Horúci bozk Čurného so sexi slovenským hercom pred kamerami: TOTO je reakcia manželky!

Juraj Čurný si bude vysielanie Chart Show ešte dlho pamätať.
Juraj Čurný si bude vysielanie Chart Show ešte dlho pamätať.
Zdroj: TV MARKÍZA
12.02.2019 15:40

BRATISLAVA - Tak toto tu ešte nebolo! Slovenský herec Juraj Loj (35) sa postaral o poriadny rozruch po tom, ako v hudobnej relácii Chart Show uštedril bozk hudobnému expertovi Jurajovi Čurnému, a to rovno na ústa! Ako na túto delikátnu situáciu zareagovala jeho manželka Andrea?


Hudobná relácia Chart Show sa už dlhý čas drží na výslní a teší sa obľube divákov. Jej tvorcovia tiež neustále prichádzajú s novými nápadmi, aby program ozvláštnili. No to, s čím prišli tentokrát, zaskočí asi mnohých.

Blíži sa sviatok zamilovaných, a tak aj najnovšie kolo Chart Show je venované najväčším slovenským lovesongom. Okrem rebríčka sladkých hitov si scénaristi pripravili aj ďalšie lahôdky. Jednou z nich bola aj nestarnúca sexi hra fľaša, ktorú si zahrali známi hostia. Tými boli tentokrát Peter Marcin (52), Kristína Kövešová (35) a Juraj Loj (35). A práve herec sa postaral o poriadny šok.

Horúci bozk Čurného so
Zdroj: TV MARKÍZA

Po tom, ako sa fľaša zastavila pred krabicou, pod ktorou sa ukrýval hudobný guru, už všetci prítomní tušili, čo pánov čaká. „Môžeš aj na čelíčko,“ snažila sa situáciu zachrániť Adela. Juraj Loj sa však zaskočiť nedal. „A, čo, na pusu?“ vypýtal si od moderátorky pomyselné povolenie. „Ako chceš,“ vyskúšala Adela a hercovi nebolo viac treba. Hudobnému guru venoval bozk na ústa! Keďže Jurajovi Čurnému trčala od stola iba hlava, priestor na odpor nedostal. Situáciu však vzal s humrom a prekvapený sa na úlohe z chuti zasmial.

Horúci bozk Čurného so
Zdroj: TV MARKÍZA

Čo však na toto všetko hovorí jeho manželka Andrea Čurná? „Závidím mu, ako každá iná slovenská žena :)“ Zaklincovala s vtipom Andrea. Obľúbenú Chart Show uvidíte už zajtra na Markíze.

Hrali ste aj vy niekedy hru Fľaša?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 278Galéria

Juraj Čurný si bude Fľaša ukázala na Juraja Juraj Loj sa s Juraj Čurný protestovať veľmi Hostia aj diváci sa Jurajova manželka Andrea Čurná

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: TV Markíza, archív A.Č.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články