Žena má nezvyčajných milencov: FOTO Sex s 15 duchmi, jej snúbencom je vraj poltergeist | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Žena má nezvyčajných milencov: FOTO Sex s 15 duchmi, jej snúbencom je vraj poltergeist

Ametyst Realmová
Ametyst Realmová
Zdroj: profimedia.sk
05.11.2018 13:52

BRISTOL - Angličanka Ametyst Realmová už zopárkrát šokovala moderátorov a divákov televíznych show, kde zakaždým kvetnato opisuje, aké skvelé pocity má, keď sa miluje s duchmi. Už ich vraj úplne vymenila za skutočných milencov a čaká na to, kedy s jedným z nich otehotnie. Tajne dúfa, že to bude jej súčasný snúbenec.


Manželia si prezerali FOTO z výletu: Zostali v šoku, veď to je duch kapitána slávneho Titanicu!

Ametyst Realmová z Bristolu vyzerá na prvý pohľad ako obyčajná mladá žena. Keď sa však rozrozpráva o svojom sexuálnom a partnerskom živote, vyráža to poslucháčom dych. Širšie okolie ju pozná najmä vďaka návštevám televíznych show, kde divákov presviedča o kvalitách sexu s duchmi, ktorých vraj už vystriedala 15.

Žena má nezvyčajných milencov:
Zdroj: profimedia.sk

Nespochybňuje pritom, že ide o mužov a nie o ženy. Vraj stačilo, aby si navliekla dráždivú bielizeň, zostala chvíľku sama v izbe a dobrodružstvo nenechalo na seba dlho čakať. Teraz je zasnúbená s jedným z nich. „Počula som jeho hlas, ale nekľakol si pritom na koleno, lebo žiadne nemá. Bolo to všetko sexy a úprimné,“ tvrdí. Plánuje sa za neho vydať a svoje prstienky si vraj vymenia duchovne počas obradu.

Ametyst o svojom prepojení so svetom duchov hovorí už dávno. V minulosti dokonca vyhlásila, že by chcela s jedným z nich bábätko a je si istá tým, že by určite nešlo iba o fantómové tehotenstvo. Len minulý rok pri návšteve televíznej show uviedla, že ju opustil vtedajší snúbenec, pretože ju prichytil pritom, ako mala milenecké pletky s iným. „Videl, že sú vedľa mňa obrysy iného. Som však nahnevaná, prečo nedovolil, aby som ho videla aj ja,“ hovorí.

Svojho súčasného snúbenca, ktorý nemá meno, údajne stretla v austrálskom buši a on ju nasledoval až do Británie. Emocionálne prepojenie pocítila okamžite pri prvom stretnutí. Obaja to vraj nevydržali a sex mali už na toalete v lietadle. „Vyvrcholenia pri milovaní s duchmi sú oveľa silnejšie ako s bežnými mužmi,“ opísala zasnene v relácii This Morning televízie ITV. „Je to úplne iná a oveľa silnejšia energia. Vždy dosiahnem orgazmus.“ 


Galéria

Ametyst Realmová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: YouTube/This Morning

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články