VIDEO Dedinčania zostali v nemom úžase: Keď TO zbadali na poli, stratili reč | Topky.sk

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

VIDEO Dedinčania zostali v nemom úžase: Keď TO zbadali na poli, stratili reč

Stačí kúpiť lietadlo a atrakcia je na svete.
Stačí kúpiť lietadlo a atrakcia je na svete.
Zdroj: Youtube/ViralPress
12.07.2018 12:04

BANGKOK - Keď sa začiatkom tohto mesiaca objavil cez noc obrovský Boeing 747 na bahnitom poli v Thajsku, miestni obyvatelia zostali zmätení. Na prvý pohľad sa zdalo, že lietadlo samo pristálo v odľahlej časti Chai Nat na severe krajiny. Dedinčania sa okamžite zhromaždili, aby stroj v charakteristických fialovo-zlatých farbách thajských aerolínií bližšie preskúmali. Záhadu sa napokon podarilo objasniť.


Matka vošla do dcérinej izby a zostala zhrozená: Na stene našla záhadný útvar na FOTO

Okrem nákladného priestoru boli všetky dvere na lietadle zatvorené, čo znemožnilo zvedavcom vyšplhať sa dnu a ďalej vyšetrovať. "Najprv som si myslel, že mu došlo palivo a pristálo na poli. Nikdy som nebol v lietadle, takže to bolo veľké prekvapenie. Nemohol som tomu uveriť," priznal sa podľa ViralPress jeden z dedinčanov.

Neskôr majiteľ pozemku Somchai Phukieow odhalil, že kúpil vyradené lietadlo v miestnej aukcii. Na miesto ho dotiahol nákladným automobilom, ale ešte predtým musel žeriav umiestniť na mokrú pôdu betónové bloky, aby mal stroj na čom stáť.

Podľa Phukieowa je z lietadla odstránený motor aj všetky časti palubného počítača. "Rád by som tu urobil malú atrakciu s motokrosovou dráhou a futbalovým ihriskom, aby sa ľudia mohli pozrieť do lietadla a sledovať športy aj zvnútra," vysvetlil hrdý majiteľ, ktorý zatiaľ návštevníkom dovolil lietadlo fotografovať len z diaľky.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/ViralPress

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články