°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

S Oliverom (22) sa rozišla priateľka, lebo mal malého: S penisom urobil strašnú vec!

Macedónec si odrezal malý penis
Macedónec si odrezal malý penis
Zdroj: viralthread.com
25.10.2014 22:00

KOČANI - Dvadsaťdvaročný mladík musel privolať sanitku po tom, ako nedokázal zastaviť krvácanie, ktoré si sám spôsobil. Odrezal si totiž pohlavný úd, len preto, lebo mu kvôli nemu dala frajerka kopačky. Nuž, dalo sa to riešiť aj inak. Bezbolestnejšie.


Oliver Ilič z Macedónska bol veľmi nešťastný, keď sa s ním rozišla jeho milovaná. Dôvodom rozchodu bol malý penis, ktorým ju nedokázal dostatočne sexuálne uspokojiť. A tak si ho jedného pekného dňa odrezal žiletkou a vyhodil do koša.

Macedónec si odrezal malý
Zdroj: viralthread.com

Táto neuvážená amputácia sa takmer skončila tragédiou. Mladík totiž začal silno krvácať a keby neprivolal zdravotníkov, aj by vykrvácal. Polícia neskôr amputovaný orgán našla v Oliverovom dome a rýchlo ho priniesla do nemocnice v Skopje, aby ho lekári mohli pacientovi prišiť späť. Trvalo im to päť hodín, no zákrok bol nakoniec úspešný. Lekári však teraz ešte nevedia povedať, či bude plne funkčný.

Macedónec si odrezal malý
Zdroj: viralthread.com

Podobný prípad sa už v Macedónsku stal nedávno. Štyridsaťročný muž si odrezal pohlavný úd a spláchol ho do záchoda, takže oň natrvalo prišiel. Informácie priniesol web denníka Daily Mirror.


Galéria

Macedónec si odrezal malý Macedónec si odrezal malý

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: viralthread.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články