°C

Streda, 2. december 2020. Meniny má Bibiana, zajtra Oldrich.

Steroidy urobili z blondínky (28) chlapa: Som chlpatá a narástol mi penis!

Candice predtým a teraz
Candice predtým a teraz
Zdroj: getbig.com
23.10.2013 15:00

LONDÝN - Koledovala si o problém a teraz ho má. Candice Armstrongová z Veľkej Británie si bola dobre vedomá rizík, ktoré sú spojené s užívaním steroidov. Napriek tomu ich v snahe mať pevnejšiu postavu začala brať. A teraz v dôsledku toho pri pohľade do zrkadla vidí namiesto ženy muža.


Candice bývala kedysi drobná blondínka. V súčasnosti, keď sa prejde po ulici, ľudia si ju mýlia s mužom. A niet divu. Svojou fyzickou schránkou naozaj pripomína viac silnejšie pohlavie než to nežné. Pod jej nevábny vzhľad sa podpísalo niekoľkoročné užívanie anabolických steroidov.

Steroidy urobili z blondínky
Zdroj: getbig.com

Dvadsaťosemročná Londýnčanka pracuje ako barmanka. Odjakživa túžila po "namakanejšej" postave. Keďže pravidelné cvičenie v posilňovni ani hodiny tanca pri tyči nepriniesli želaný efekt, obrátila sa na steroidy. Bohužiaľ sa však na nich stala závislou a teraz za to tvrdo platí. Spravili z nej totiž chlapa.

Steroidy urobili z blondínky
Zdroj: getbig.com

Armstrongovej narástli svaly, za aké by sa nemuseli hanbiť ani kulturisti. Okrem toho jej na tvári, hrudi a chrbte začalo rásť nadmerné ochlpenie. Mladej žene taktiež zhrubol hlas, prestala menštruovať a klitoris sa jej zväčšil tak, že viac ako ženský pohlavný orgán vyzerá skôr ako malý penis.

Steroidy urobili z blondínky
Zdroj: getbig.com

Steroidy urobili z blondínky
Zdroj: getbig.com

"Túžila som len po väčších bicepsoch a širších ramenách. Nechcela som sa úplne zmeniť na muža. Teraz, keď ma ľudia vidia na ulici, kričia po mne transka alebo tepľoš," povedala Candice denníku Daily Mail. Napriek tomu s užívaním nepovolených látok prestať nemieni. "Síce ma vôbec neteší, že si ma mýlia s opačným pohlavím, ale budem sa snažiť aspoň niečo z toho vyťažiť. Možno začnem vystupovať ako transvestita," dodala s úsmevom.


Galéria

Candice predtým a teraz Candice si pestuje imidž

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: getbig.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články