°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Veríte, že je to ten istý človek? Pozrite, čo z blondínky spravilo totálnu trosku

Toto je naozaj ten istý človek
Toto je naozaj ten istý človek
Zdroj: boxden.com
17.10.2014 14:00

AUSTIN - Bola úspešnou kulturistkou, ktorej raketový nástup do profesionálneho športu jej mohli mnohí závidieť. Lenže Denise začala plávať vo veľmi nebezpečných vodách. Napchávala sa steroidmi, ktoré z nej po rokoch urobili totálnu trosku. Ženu v súčasnosti nepripomína ani náhodou.


Kariéra Denise Rutkowski nebola dlhá, no i počas pomerne krátkeho obdobia sa jej podarilo dosiahnuť značné úspechy. V roku 1993 napríklad skončila druhá na prestížnej súťaži Ms Olympia. K tomuto úspechu jej značne dopomohlo aj užívanie steroidov, ktoré podnecujú rast svalovej hmoty.

1993
Veríte, že je to
Zdroj: boxden.com

Krátko nato však blondínka s kulturistikou skončila. V roku 1994 sa vrátila domov do Texasu a začala navštevovať Calvary Cathedral International Bible College. Neskôr cestovala po krajine, aby na rôznych náboženských podujatiach sama šírila slovo Božie.

Ani viera ale Denise nepomohla vydať sa na tú správnu cestu. V roku 2012 a 2013 bola totiž opakovanie zatknutá za viacero priestupkov. Na policajných fotografiách vidno, ako sa za tie roky zmenila. Steroidy a drogy z nej urobili chodiacu katastrofu a dokonca jej začala rásť brada.

2012
Veríte, že je to
Zdroj: boxden.com

Pri pohľade na škaredého "muža" by len ťažko niekto uveril, že to kedysi bola celkom pohľadná blondínka.


Galéria

Toto je naozaj ten 1993 2012

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: boxden.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články