Nedeľa, 1. august 2021. Meniny má Božidara, zajtra Gustáv.

Žena plašila holuby a vypadla z okna: VIDEO Strašný pohľad! Visela len za nohu zo 7. poschodia!

Zimomriavky naskakujú z toho, čo sa mohlo stať.
Zimomriavky naskakujú z toho, čo sa mohlo stať.
Zdroj: Polícia ČR
02.06.2021 23:00

PRAHA - Kurióznych situácií sa stáva neúrekom. Pokým niektoré sú skôr úsmevné, iné môžu mať fatálne následky. Našťastie to ale nebol prípad ženy v Prahe, ktorá v nedeľu ráno visela dolu hlavou z okna bytu na siedmom poschodí a jediné, čo ju delilo od pádu, bola zakliesnená noha. Policajti ju včas zachránili.


Žena okradla seniora (93): VIDEO Po páde ležal bezvládne na zemi! Otrasné, čo sa udialo potom

Zásluhu na šťastnom konci nezvyčajného príbehu má aj všímavá oznamovatelka, ktorá polícii telefonicky nahlásila osobu visiacu dolu hlavou z piateho poschodia. Policajné hliadky z príslušného pražského obvodu okamžite vyrazili na miesto.

"Nebolo úplne jasné, či ide skutočne o piate poschodie, a tak museli policajti do schodov po svojich, pričom z vonku ich navigovali ostatní. Čoskoro sa ukázalo, že to bola dobrá myšlienka, pretože išlo o byt na siedmom poschodí. Riziko pádu a neznámy zdravotný stav osoby nedal policajtom oddýchnuť a po výšľape do schodov ich čakala ďalšia prekážka, robustné vstupné dvere do bytu. Kopom policajtov odolávali a chvíľu trvalo, než sa cez ne dostali dovnútra," opísal priebeh zásahu policajný hovorca Jan Rybanský.

Žena plašila holuby a
Zdroj: Polícia ČR

Telo ženy skutočne viselo z okna len za nohu, a preto bolo treba k manipulácii pristupovať s čo najväčšou obozretnosťou. "Policajtom sa spoločnými silami podarilo vyčerpanú obyvateľku bytu zachytiť a vtiahnuť späť dovnútra, kde si ju do svojej starostlivosti prevzali pražskí záchranári," dodal Rybanský. Žena sa záchranu života poďakovala a vysvetlila aj to, čo sa vlastne stalo. Nešťastnou náhodou vypadla z okna pri tom, ako plašila holuby na parapete.

Žena plašila holuby a
Zdroj: Polícia ČR


Galéria

Zimomriavky naskakujú z toho,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články