Nedeľa, 1. august 2021. Meniny má Božidara, zajtra Gustáv.

Žena okradla seniora (93): VIDEO Po páde ležal bezvládne na zemi! Otrasné, čo sa udialo potom

Starý pán zostal ležať na eskalátore, ľudia mu nepomohli.
Starý pán zostal ležať na eskalátore, ľudia mu nepomohli.
Zdroj: Polícia ČR
02.06.2021 16:59

PRAHA - Krádež, ktorá sa odohrala minulý utorok predpoludním v pražskom metre, mala vážne následky. Dôchodca (93), ktorému zlodejka cestou na eskalátore vytrhla príručnú tašku, sa za ňou otočil, stratil rovnováhu, spadol a spôsobil si vážne zranenia. Situácia bola o to horšia, že hoci bezvládny muž ležal na zemi, ľudia okolo neho chodili a vôbec mu nepomohli. Česká polícia teraz po týchto osobách na kamerovom zázname pátra.


Muž (37) z Prahy ponúkal mladým ženám profesionálne fotenie vo vani: Potom ich znásilnil!

"Senior si pádom spôsobil stredne ťažké zranenia, ťažký otras mozgu, niekoľko fraktúr a zostal v bezvedomí ležať na eskalátore. To si všimla aj podozrivá na úteku, ktorá radšej svoj lup zahodila a vrátila sa na miesto, aby mu pomohla. V tej chvíli okolo zraneného muža prechádzalo, bez povšimnutia, niekoľko osôb, ktoré mu neposkytli ani neprivolali žiadnu pomoc, aj keď bolo na prvý pohľad zrejmé, že je vážne zranený. Až pracovník metra zavolal zranenému starčekovi záchranku, ktorá si ho prevzala a previezla do nemocnice, kde bol následne hospitalizovaný," uviedla pražská policajná hovorkyňa Violeta Siřišťová.

Žena okradla seniora (93):
Zdroj: Polícia ČR

Žena okradla seniora (93):
Zdroj: Polícia ČR

Páchateľka síce pred príchodom polície z miesta činu ušla. ale kriminalisti ju nakoniec vypátrali. "Dvadsaťdeväťročná žena je v súčasnej chvíli obvinená zo spáchania trestných činov opatrenia, falšovania a pozmenenia platobného prostriedku a krádeže, za čo jej v prípade odsúdenia hrozí až dvojročný pobyt za mrežami," informovala hovorkyňa.

Žena okradla seniora (93):
Zdroj: Polícia ČR

To však nie je koniec. Polícia totiž pátra aj po totožnosti piatich osôb, ktoré okolo zraneného seniora bez povšimnutia prešli. Sú podozrivé zo spáchania trestného činu neposkytnutia prvej pomoci, za čo hrozí až dvojročný trest odňatia slobody.

Žena okradla seniora (93):
Zdroj: Polícia ČR


Galéria

Starý pán zostal ležať

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články