Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

VIDEO Dievča (17) zaspalo na hradbách: Kamera zachytila desivý pád z 15-metrovej výšky

Dievča sa zrútilo z hradieb
Dievča sa zrútilo z hradieb
Zdroj: FB/Mestská polícia Brno
06.04.2021 17:00

BRNO - V nedeľu ráno došlo v Brne k udalosti, ktorá sa mohla skončiť tragicky. Kamera zaznamenala pád 17-ročného dievčaťa z mestského opevnenia na jednu z terás pod ním. Podľa polície na okamih zadriemala na múriku a zrútila sa z výšky približne 15 metrov.


Des na benzínke: VIDEO Ukrajinec (36) hrozil obsluhe znásilnením, na parkovisku sa strhla dráma!

Mestská polícia Brno na svojej webstráke informovala, že k nej okamžite bežala hliadka, ktorú oslovil na neďalekej ulici svedok. Strážnici požiadali aj o príchod záchrannej služby. "Dievča malo krvácajúce šrámy na hlave a očividne poranenú nohu. Hliadke sa sťažovala na bolesti celého tela. Strážnici jej poskytli prvú pomoc, udržiavali ju pri vedomí a trpezlivo ju upokojovali," uviedla polícia.

Pred príchodom záchranky sa strážnici snažili kvôli medikácii zistiť, či dievčina pila alkohol. Napriek tomu, že sama opakovane túto skutočnosť popierala, jej kamarát na naliehanie hliadky priznal, že si v parku dala víno. Zdravotníci dievča po neodkladnom ošetrení previezli do detskej nemocnice.

VIDEO Dievča (17) zaspalo
Zdroj: FB/Mestská polícia Brno

Policajná kontrola priniesla prekvapenie: VIDEO Dvadsať ľudí cvičilo v "zatvorenej" posilňovni

Mestská polícia pripomenula, že podobné prípady nie sú ojedinelé a na facebooku poprosila o zdieľanie videa v rámci prevencie. Predvlani v júli poskytovali strážnici prvú pomoc 25-ročnému mužovi so zakrvácanou tvárou a hlavou, ktorý sa prepadol z rímsy na ulicu. V roku 2015 strážnici zafixovali chrbticu a spriechodnili dýchacie cesty poranenému 22-ročnému dievčaťu.


Galéria

Dievča sa zrútilo z

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: FB/Mestská polícia Brno

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články