Krutý osud novomanželov: FOTO Svadobná hostina ako z rozprávky, o pár hodín boli mŕtvi | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Krutý osud novomanželov: FOTO Svadobná hostina ako z rozprávky, o pár hodín boli mŕtvi

Bailee a Will
Bailee a Will
Zdroj: Facebook
05.11.2018 19:55

TEXAS - Will Byler a Bailee Ackermanová, ktorí spolu študovali na univerzite v štáte Texas, zahynuli v nedeľu v skorých ranných hodinách aj s pilotom, ktorý ich viezol vo vrtuľníku. Len pár hodín predtým si dvojica pred oltárom povedala svoje áno. Ich rodina a priatelia sú z tragédie zdrvení.


Záhadná smrť na výletnej lodi: Mladík (†29) zomrel pri rozlúčke so slobodou, v kalužiach krvi

Hostia mávali novomanželom, keď vrtuľník vzlietol v sobotu v noci z ranča Willovej rodiny, no určite netušili, že to bude ich posledný pohľad na šťastný pár.

Krutý osud novomanželov: FOTO
Zdroj: Facebook

Nie je jasné, či sa dvojica chcela len romanticky pokochať výhľadom z výšky a išlo o výlet, alebo smerovala na nejaké konkrétne miesto. Každopádne jej láska sa skončila, keď vrtuľník narazil do svahu kopca.

Krutý osud novomanželov: FOTO
Zdroj: Facebook

Svadobný hosť Eric Smith, ktorý zdieľal správu o tragédii na Facebooku, napísal: "Na palube bol aj pilot Jerry. Nikto neprežil". Uviedol, že svadba vyzerala ako z rozprávky a pár bol obklopený rodinou a priateľmi, keď vzlietal k oblohe. Ženíchov starý otec pre ABC13 potvrdil, že k nešťastiu došlo za hranicami mesta Uvalde v Texase.

Krutý osud novomanželov: FOTO
Zdroj: Facebook

Záchranným zložkám sa podarilo nájsť trosky helikoptéry krátko pred svitaním. Vrtuľník Bell 206B sa zrútil približne 130 km západne od mesta San Antonio. Nikomu z trojice sa už nedalo pomôcť.

Krutý osud novomanželov: FOTO
Zdroj: Facebook


Galéria

Bailee a Will

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články