°C

Utorok, 4. august 2020. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Bugár odhalil ďalšie tajomstvo z mysterióznej dovolenky: V zahraničí mal byť s vplyvným oligarchom

Béla Bugár
Béla Bugár
Zdroj: SITA/Martin Medňanský
26.10.2019 12:17

BRATISLAVA - Kauza záhadnej dovolenky šéfa Mosta-Híd Bélu Bugára je stále živá. Najnovšie sa predseda strany priznal k tomu, kto ďalší sa ešte nachádzal na spomínanej marcovej dovolenke z minulého roka. Meno vzbudzuje otázniky, a to pritom vôbec nejde o už viackrát skloňovaného Mariana Kočnera.


Reč je o oligarchovi Štefanovi Czuczovi. Je dlhšie spájaný s Bugárovou stranou a údajne má mať z pozadia vplyv na toto hnutie. O dovolenke na Maldivách, na ktorej sa mal Bugár podľa vlastných slov náhodne stretnúť s obvineným Marianom Kočnerom sme vás exkluzívne informovali. Bolo to na začiatku jari v roku 2018. Bugár však nedávno v relácii Rádia Expres Braňo Závodský Naživo priznal, že sa na dovolenke nenachádzal sám.


EXKLUZÍVNE Tajomstvo dovolenky na Maldivách odhalené: Bugár priznal stretnutie s Kočnerom!


Oligarcha na dovolenke

Závodský sa v relácii začal točiť okolo osoby Štefana Czucza. Ide o podnikateľa zo Šamorína, ktorý býva v Bugárovom susedstve. „Bol tam (na Maldivách pozn. red.) aj Štefan Czucz?“ spýtal sa Závodský Bugára. „Aj on tam bol, samozrejme,“ potvrdil Bugár. „Bol vedľa vás vo vile?,“ pokračoval v otázkach Závodský. „Áno," opäť súhlasil Bugár. „Platil aj vašu dovolenku tento človek?“ položil ďalšiu otázku Závodský. „Pán redaktor, ja za to nemôžem, že nečítate... neviete čítať s porozumením,“ odpovedal podráždený Bugár.

Hovorkyňa strany už skôr komentovala Bugárovu dovolenku slovami: „Pán Bugár bol na súkromnej dovolenke pri príležitosti okrúhleho výročia svadby so svojou manželkou,“ potvrdila vtedy ešte Klára Debnár.

Išlo vraj o náhodu

Bugár už skôr stretnutie jeho a Kočnera označil za náhodu. "Áno, je pravda, že sme sa videli v štvrtý deň našej dovolenky v reštaurácii," povedal pre Topky Bugár. "Videli sme sa aj s ďalšími ľuďmi zo Slovenska, napríklad s exmanželkou pána Drobu. Náhoda je blbec." Na otázku, či sa rozprávali odpovedal Bugár jasne. "Pozdravili sme sa."

Béla Bugár priznal stretnutie
Zdroj: TASR/Pavol Zachar, Jakub Kotian, thinkstock

Kočner stretnutie s Bugárom nepriamo odmietal. "Nestretol som sa s pánom Bugárom, pretože výraz "stretnúť sa" (s niekým) u mňa znamená "mať dohodnuté stretnutie. Iný je výraz "stretnúť niekoho", tzn. "náhodne na niekoho natrafiť". Takže, keďže Vaša otázka bola či "som sa s pánom Bugárom stretol" tak odpovedám "nie". Pokiaľ by ste sa chceli doplňujúco opýtať či "som pána Bugára stretol", tak moja odpoveď je "áno", pána Bugára som zahliadol v reštaurácii, pozdravil som ho (ako prvý, keďže som mladší), on odzdravil. Žiaden iný kontakt medzi nami neprebehol, napísal vtedy pre Topky už dnes obvinený Kočner.


Galéria

Béla Bugár Béla Bugár priznal stretnutie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články