°C

Pondelok, 24. február 2020. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Mladík sa otčimovi vyhrážal zabitím: FOTO Okamihy hrôzy za dverami domu pri Považskej Bystrici

Muž sa mal otčimovi vyhrážať zabitím
Muž sa mal otčimovi vyhrážať zabitím
Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj
20.01.2020 17:00

POVAŽSKÁ BYSTRICA – Nevlastnému otcovi hrozil zabitím, vyhrážky mal opakovať aj pred svojou matkou. Hororová scéna sa odohrala za dverami rodinného domu v okrese Považská Bystrica.


V jednom z rodinných domov v Považskobystrickom okrese sa odohrala scéna ako z hororu. Dvadsaťsedemročný muž sa mal podľa polície opakovane vyhrážať svojmu nevlastnému otcovi, že ho zabije sekerou. Vyhrážky mal opakovať aj pred svojou matkou. V tom čase bol pod vplyvom alkoholu.

Muž sa mal otčimovi
Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Čítajte aj: Otrasné zverstvá za dverami bytu: VIDEO Policajti zatkli muža, ktorý pred deťmi týral ženu

Svoje vyhrážky však mal zopakovať aj na ďalší deň. Vtedy mal hroziť, že otčima dopichá nožom, ktorý si aj vzal do rúk. V ďalšom konaní mu zabránila matka.

Muž sa mal otčimovi
Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Muž po tom, ako mu matka vzala nôž, vyšiel von a sám na seba privolal políciu. Policajti mladíka zadržali a po vykonaní potrebných procesných úkonov ho umiestnili do policajnej cely.

Muž sa mal otčimovi
Zdroj: FB/Polícia SR - Trenčiansky kraj

V súčasnosti už čelí obvineniu z pokračovacieho prečinu nebezpečné vyhrážanie. „Bol spracovaný podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Sudca Okresného súdu v Považskej Bystrici rozhodol, že bude stíhaný väzobne,“ informovali zástupcovia zákona. Muž si môže v chládku odsedieť až tri roky. „Za uvedený skutok mu v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky,“ dodali policajti.


Galéria

Muž sa mal otčimovi Muž sa mal otčimovi Muž sa mal otčimovi Muž sa mal otčimovi Prípadom sa zaoberá polícia.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články