°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Polícia žiada o pomoc: Hľadá páchateľov na FOTO, ktorí v Bratislave poškodili bankomaty

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
05.12.2019 14:30

BRATISLAVA - Polícia žiada ľudí, aby im pomohli s identifikáciou dvoch mužov, ktorí poškodili jeden z bankomatov na Tupolevovej ulici v Bratislave. K trestnému činu došlo začiatkom decembra. Informoval o tom Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.


"Obraciame sa však aj na majiteľov hotelov a ubytovacích zariadení, v ktorých sa tieto osoby mohli v poslednom období ubytovať," uviedla polícia. Páchateľ spôsobil škodu na bankomate a znemožnil klientom banky dokončiť výber peňazí, vysvetľuje polícia.

"Následným vyšetrovaním policajti zistili, že v krátkom období, v priebehu dvoch dní, neznámy páchateľ poškodil a zároveň znemožnil klientom dokončiť výbery finančnej hotovosti takýmto spôsobom na viacerých bankomatoch na území Bratislavy," povedal Szeiff.

Polícia žiada o pomoc:
Zdroj: FB/Polícia - Bratislavský kraj

Išlo o bankomaty na Galvaniho ulici, Kazanskej a Kaštielskej ulici. Ak občania spoznajú mužov, môžu sa obrátiť na políciu telefonicky, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou správy na sociálnej sieti.


Galéria

Polícia pátra

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články