Ohavný nález v Trnave: Dcéra uvidela krv, v garáži domu objavili dobodaných manželov (†46, †49) | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Ohavný nález v Trnave: Dcéra uvidela krv, v garáži domu objavili dobodaných manželov (†46, †49)

Zdroj: topky
07.04.2019 08:05

TRNAVA - Obyvatelia trnavskej mestskej časti Modranka sú zhrození. V garáži jedného z rodinných domov boli v sobotu popoludní nájdené dve telá bez známok života. Na miesto prišli aj kriminalisti.


Najhoršie predtuchy sa potvrdili: Nezvestný Števko (†19) je mŕtvy

Podľa informácií TV Markíza išlo o manželský pár. "Políciu privolala dcéra, ktorá pred garážou videla krvavé stopy. Policajti s hasičmi následne v garáži objavili oboch manželov s bodnoreznými ranami," uviedla televízia. Mŕtvymi majú byť Jozef (†46) a Adriana (†49), po ktorých zostali dve dcéry vo veku 15 a 18 rokov. Obete našli na zemi tvárou dolu, na mieste činu bol aj zakrvavený nôž. Jozef bol majiteľom firmy, ktorá sa zaoberá montážou autofólií.

Ohavný nález v Trnave:
Zdroj: TV JOJ

"Vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu. Do úvahy prichádzajú viaceré verzie, ako mohlo prísť k úmrtiu ženy a muža," informovala v sobotu podvečer vo svojom profile na sociálnej sieti polícia s tým, že k právnej kvalifikáii sa bude môcť vyjadriť a bližšie informácie poskytnúť až po komplexnej obhliadke miesta činu. Na mieste zasahovali aj policajní psychológovia, ktorí poskytovali pozostalým postraumatickú intervenciu.

Ohavný nález v Trnave:
Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky

"Vychádzame z toho, že by mohlo ísť o manželov, ktorí bývali v dome. Ale tým, že boli tvárou otočenou k zemi, čaká sa na overenie totožnosti, keďže sa čakalo na príjazd vyšetrovateľa a obhliadajúceho lekára," uviedla v sobotu trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Ohavný nález v Trnave:
Zdroj: TV JOJ


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články