Štvrtok, 30. marec 2023. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

DRÁMA u Geiss(en)ovcov: Výbuch auta... Davina v ohrození života!

Galéria fotiek (11)
Zdroj: Topky.sk

BERLÍN - Išlo jej o život! Dcéra Roberta (58) a Carmen (57) Geissovcov - Davina (19) prežila najhoršiu noc svojho života. Viezla sa totiž v aute, ktoré doslova explodovalo. Staršia dcéra prominentnej dvojice musela byť prevezená do nemocnice a k celej situácii napísala, že ďakuje Bohu, že je nažive.


Davina dnes prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Instagram informovala verejnosť o tom, že jej smrť dýchala na krk. Auto, v ktorom sa viezla, totiž z doposiaľ nezistených príčin začalo horieť a vybuchlo.

„Najhoršia noc. Naše Porsche GT3 začalo zrazu horieť a následne explodovalo. Nechápem, ako sa to môže stať novému autu. Bol to obrovský šok. Viac ako 5 hodín som ležala v nemocnici a museli mi dať kyslíkovú masku, pretože som sa nadýchala splodín a dymu. Ďakujem Bohu, že som nažive. Mami, oci, som v poriadku, lem som ešte stále v obrovskom šoku," napísala Davina.

DRÁMA u Geiss(en)ovcov: Výbuch
Galéria fotiek (11)
Zdroj: Instagram

Zatiaľ nie je jasné, čo nehodu spôsobilo. Z opisu dcéry Roberta a Carmen je však jasné, že Davine pri tejto situácii išlo naozaj o život a môže hovoriť o veľkom šťastí, že z nehody vyviazla bez vážnejších zranení.

DRÁMA u Geiss(en)ovcov: Výbuch
Galéria fotiek (11)
Zdroj: Instagram

DRÁMA u Geiss(en)ovcov: Výbuch auta... Davina v ohrození života!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články