Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Obrovská RADOSŤ v šoubiznise: Z pracháčky Paris Hilton je MAMINA!

Paris Hilton a Carter Reum prežívajú obrovskú radosť. Galéria fotiek (5)
Paris Hilton a Carter Reum prežívajú obrovskú radosť.
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Najkrajšia správa! Paris Hilton (41) poriadne prekvapila svojich priateľov a followerov. Na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila záber, ktorým svetu oznámila, že ona i jej manžel Carter Reum (41) sa radujú zo svojho prvého dieťatka.


„Už teraz sa nedá slovami opísať, ako veľmi si milovaný,” napísala na svojom Instagrame Paris Hilton, ktorá fotkou, kde detská ručička zviera jej veľký palec, oznámila svetu, že je z nej už mamina. Nadšené reakcie fanúšikov i celebritných priateľov nemajú konca. Nechýbajú gratulácie od Demi Lovato, DJ-a Tiësta, Kim Kardashian a iných. „Mám z teba obrovskú radosť. Posielam veľa lásky,” reagovala napríklad Heidi Klum. 

Modré srdiečko pri príspevku naznačuje, že do celebritnej famílie pribudol chlapček. Dvojica to potvrdila aj pre magazín People„Vždy bolo mojím snom stať sa matkou a som šťastná, že sme sa spolu s Carterom našli. Sme nadšení, že sme si založili rodinu a naše srdcia priam vybuchujú láskou pre nášho synčeka,” uviedla vo svojom vyhlásení blondínka. 

Meno synčeka zatiaľ Paris neprezradila, avšak potvrdila, že im ho vynosila náhradná matka. 

Obrovská RADOSŤ v šoubiznise: Z pracháčky Paris Hilton je MAMINA!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články