Pondelok, 2. august 2021. Meniny má Gustáv, zajtra Jerguš.

Kanye West opäť šokuje: Fúha, Kardashianky z toho porazí!

Kanye West
Kanye West
Zdroj: youtube.com
22.07.2020 20:00

LOS ANGELES - S čím príde najbližšie? Keď Kanye West (43) oznámil svetu svoje ambície stať sa americkým prezidentom, mnohí boli v šoku. Rovnaké pocity v ľuďoch vyvolával aj jeho prvý prejav, počas ktorého sa psychicky zrútil. Raper aktuálne spôsobil rozruch na twitteri a niet pochýb, že jeho slávna família bude zúriť.


Jeden škandál za druhým! Na topkách sme vás včera informovali, že Kim Kardashian z prejavu svojho manžela nebola vôbec nadšená. Nečudo. Celý svet sa totiž dozvedel, že keď bola slávna brunetka prvýkrát tehotná, spolu s partnerom zvažovali, že sa plodu dieťatka zbavia.

Šokujúce tajomstvo slávneho páru: Chceli zabiť svoju dcérku!

Celebritná família z tohto odhalenia pochopiteľne nie je nadšená. Ako uvádzajú zahraničné médiá za Kanyem poslali aj lekárov, lebo sa obávajú toho, že sa jeho psychický stav zhoršuje. Raper trpí bipolárnou poruchou, stihomanom a paranojou.

Aktuálne je zabarikádovaný v dome vo Wyomingu. Ako na twitteri prezradil, jeho manželka a svokra za ním prišli aj s lekármi a chcú ho zavrieť na psychiatrii. Okrem toho zverejnil i ďalšie zmätočné statusy. V nich napríklad nazval svokru Kris Jenner prezývkou Kris Čong-un Lil, pričom narážal na diktátora KĽDR. Tiež ju označil za bielu rasistku.

Slušným škandálom je i to, že Kanye prezradil, že v manželskom vzťahu majú problémy. Na verejnosti a instagrame sa však prezentujú ako dokonalá rodinka. „Usilujem sa s Kim rozviesť už od chvíle, čo sa stretla s Meekom v hoteli kvôli väzenskej reforme,” uviedol Kanye, pričom mal na mysli sôchodzu, ku ktorej došlo pred dvoma rokmi, keď sa jeho žena v tajnosti stretla s jeho rivalom. ,,Meek je môj človek a správal sa úctivo. Je to môj kôň. Ja mám hodnotu piatich miliárd dolárov. Vďaka Kristovi ešte viac. Nepočúvali ste Michaela Jacksona a teraz im budete veriť?” napísal na twitteri Kanye, ktorý čudesné príspevky neskôr vymazal. Avšak už sa o nich vo veľkom hovorí v mnohých médiách.


Galéria

 Americký raper Kanye Kanye West Kim Kardashian, Kanye West Kanye West

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články