°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Na Kardashianky sa valí špina: Sexuálny škandál!

Kris Jenner
Kris Jenner
Zdroj: E!
01.10.2020 20:00

LOS ANGELES - Vážne obvinenia! Hlava Kardashianovského klanu - Kris Jenner (64) čelí nepríjemným problémom. Bývalý ochrankár ju totiž obvinil zo sexuálneho obťažovania. Čo všetko si vraj hviezda reality šou Keeping up with Kardashians k svojmu zamestnancovi dovoľovala?


Práca pre hviezdne Kardashianky sa mnohým môže zdať veľmi lákavá a prestížna. Avšak viacerí jedinci, ktorí majú nejakú skúsnosť so slávnym televíznym klanom, na ne nespomína v dobrom. Minule sme vás na topkách informovali, že na Kanyeho Westa nenáchadza dobrého slova jeho bývalý bodyguard Steve Stanulis. 

V týchto dňoch na seba strhol pozornosť iný ochrankár. A to istý Marc McWilliams, ktorý pre slávnu rodinu pracoval v roku 2017 a 2018.

Podľa informácií, ktoré zverejnil US Weekly, osobný strážca tvrdí, že bol vystavený nevhodnému správaniu a poznámkam, či sexuálnym návrhom od mamy slávnych sestier. Ako prezrádzajú súdne dokumenty, Kris k nemu pravidelne smerovala sexuálne narážky, komentovala jeho vzhľad a vypytovala sa na jeho intímny život. Tiež mu navrhovala milostný akt a viackrát sa ho nevhodne dotýkala.

Keď sa McWilliams sťažoval na prístup Kris Jenner u svojho zamestnávateľa - firmy, ktorá ochranu prominentnej famílie zabezpečovala, preradili ho k najstaršej z dcér - Kourtney. V septembri 2018 dostal výpoveď. Údajne pre to, že ho viackrát nachytali, ako namiesto plnenia pracovných povinností spí v aute. 

Kris Jenner všetky obvinenia popiera. Nie je však vôbec tajomstvom, že intímny život a sexuálny apetít tejto dámy je ozaj zaujímavý. 


Galéria

Kris Jenner Kris Jenner Kris Jenner so svojim Kris Jenner Kris Jenner Kris Jenner s dcérami Kris Jenner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články