°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Angelina začala novú vojnu s Jennifer Aniston: Moje deti neuvidíš!

Angelina sokyni nič nedaruje.
Angelina sokyni nič nedaruje.
Zdroj: SITA
22.03.2020 15:14

LOS ANGELES - Zdá sa, že bitke o deti Angeliny Jolie (44) a Brada Pitta (56) nie je ani zďaleka koniec. Sexi herečka opätovne žiada súd, aby prehodnotil, či sa Pitt dokáže o ratolesti postarať. Jablkom sváru má byť jeho staronová láska Jennifer Aniston (51).


Už-už to vyzeralo, že nekonečná vojna okolo rozvodu hollywoodskeho páru Brada Pitta a Angeliny Jolie a následnej starostlivosti o ich šesť detí sa blíži ku koncu. Podľa najnovších informácií však Angelina vytasila nové zbrane. Predstaviteľke neohrozenej Lary Croft sa nepáči obnovenie kontaktu Brada s jeho bývalkou Jennifer.

 

Použila deti

Do boja preto vytiahla svoju najväčšiu zbraň. „Angelina súkromne požiadala, aby bol Jen zamedzený prístup k jej deťom. A aby ju ešte viac urazila, podala novú žiadosť o preverenie spôsobilosti Brada postarať sa o ne. Jej rozhodnutie šokovalo úplne všetkých - a hlavne deti," uviedol pre magazín Woman’s Day zdroj z okolia dvojice.

Rozhodnutím nahnevanej Angeliny Jolie trpia najmä deti.
Angelina Jolie
Zdroj: SITA

Angelinu údajne vytáčalo, že Pittova exmanželka sa vídala s ich deťmi. Šuškalo sa dokonca aj o tom, že ich dcéra Jolie-Pitt si mala zahrať vo filme, ktorý produkuje samotná Jennifer.

Angelina Jolie chce vyhrať bitku o deti.
Angelina začala novú vojnu
Zdroj: FEMINITY

V minulosti to bola práve Angelina, ktorá hollywoodskeho fešáka vytrhla z náručia Anistonovej. Teraz to však vyzerá, že Brad a Jennifer si k sebe opäť našli cestičku a trávia spolu veľa času. Zamotaná situácia rozdelila na dva tábory aj fanúšikov. Kým jedni sa postavili na stranu Angeliny, ďalší dúfajú, že Brad a Jen oprášia svoje stroskotané manželstvo.

Jennifer Aniston a Brad Pitt si k sebe opäť našli cestu.
Jennifer Aniston a Brad
Zdroj: profimedia.sk

Aké bude konečné rozhodnutie súdu v prípade hollywoodskeho trojuholníka a kto získa právo na deti, na to si ešte počkáme.

Brad Pitt a Jennifer Aniston kedysi tvorili harmonický pár.
Angelina začala novú vojnu
Zdroj: TASR

Myslíte si, že Angelina na súde uspeje?

Nie

2530

Áno

255

Počet hlasov: 2785


Galéria

Angelina sokyni nič nedaruje. Rozhodnutím nahnevanej Angeliny Jolie Angelina Jolie chce vyhrať Jennifer Aniston a Brad Brad Pitt a Jennifer Brad Pitt a Jennifer

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články