Známa speváčka šokuje: Pred pár dňami ukázala milenca, teraz... Veď to brucho je tehotenské! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Známa speváčka šokuje: Pred pár dňami ukázala milenca, teraz... Veď to brucho je tehotenské!

Demi Lovato
Demi Lovato
Zdroj: Instagram
21.11.2019 17:00

LOS ANGELES - Speváčka a herečka Demi Lovato (27) vie zaujať svojich fanúšikov. Po tom, ako im minulý týždeň predstavila nového - potetovaného a ružovovlasého milenca, zverejnila pred pár hodinami ďalšiu zaujímavú momentku. Zamilovaná tmavovláska na nej pózuje s guľatým tehotenským bruškom.


Priaznivci a fanúšikovia Demi Lovato sa momentálne pri pohľade na ňu tešia. V lete 2018 sa totiž predávkovala tak, že skoro zomrela. Takže vidieť ju usmiatú, šťastnú, zamilovanú a venujúcu sa pracovným povinnostiam je dobré znamenie. 

Okrem nového frajera a hudby sa tmavovláska postavila pred kamery. V seriáli Will and Grace sa dokonca predvedie s tehotenským bruškom. Fotkami z nakrúcania sa pochválila na instagrame a treba uznať, že jej to ako tehuľke mimoriadne pristane. 

„Si krásna a žiariš, ako keby si bola ozaj tehotná. Ktovie, ako na tieto fotky zareaguje tvoj frajer,³ znejú vybrané z reakcií pod príspevkom. Čo myslíte, je Demi pripravená na materstvo aj v reálnom živote? 

Demi Lovato zverejnila na instagrame fotku s tehotenským bruškom.
Demi Lovato
Zdroj: Instagram

Demi Lovato si nakrúcanie s tehotenským bruškom celkom užívala.
Demi Lovato
Zdroj: Instagram


Galéria

Demi Lovato Demi Lovato zverejnila na Demi Lovato si nakrúcanie Demi Lovato a jej Demi Lovato a jej Demi Lovato je zamilovaná

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články