Známa speváčka zverejnila FOTO v plavkách a... Fúha, TOTO šokuje aj vás! | Topky.sk

Piatok, 20. september 2019. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Známa speváčka zverejnila FOTO v plavkách a... Fúha, TOTO šokuje aj vás!

Demi Lovato
Demi Lovato
Zdroj: Instagram
06.09.2019 20:00

LOS ANGELES - Toto chcelo veľkú odvahu! Známe krásky sa na sociálnych sieťach bežne pýšia fotkami v bikinách. Výnimkou nie je ani speváčka Demi Lovato (27). Tá ale najnovšie zverejnila záber, ktorým poriadne prekvapila a dokonca vyvolala aj menšie šialenstvo. Svetu sa totiž ukázala bez akýchkoľvek úprav, či retuše a hrdo predviedla väčší zadok s celulitídou.


Celebritné krásky sú dokonalé za každých okolností. Ich retušované fotky v magazínoch a upravované zábery z instagramu majú nepochybne dosť zlý vplyv na sebavedomie mladých dievčat. Medzi hviezdmi je len pár takých, ktoré bez okolkov hovoria o svojich nedostatkoch. 

Najnovšie sa k nim zaradila i Demi Lovato, ktorej zhruba pred rokom dýchala smrť na krk, keď sa predávkovala. Speváčka má za sebou náročné obdobie, ale momentálne sa zdá, že v boji so svojimi démonmi vyhráva.  

Zrejme aj v súvislostí s tým všetkým, čím si prešla, sa aktuálne odhodlala na ďalší výnimočný krok vo svojom živote. Svetu ohlásila, že sa za svoje telo nemieni hanbiť. Ako dôkaz pridala záber v plavkách. „Z tohto som mala najväčší strach. Moja fotka v bikinách bez úprav. A hádajte čo - Je to CELULITÍDA!” pripísala k fotke tmavovláska. 

Demi priznala, že v minulosti všetky svoje zábery upravovala, aby na nich bola dokonalá. Avšak tomu je už defiinitívne koniec. Lovato začína podľa vlastných slov novú životnú kapitolu, v rámci ktorej chce byť autentická. Svoje telo miluje a nemieni sa stresovať diétami. Tiež dodala, že momentálne pracuje na nových skladbách.

Lovato svojou šokujúco úprimnou fotkou v plavkách dodala odvahu mnohým ženám. Tí po jej vzore zverejnili na sociálnych sieťach zábery, na ktorých hrdo ukazujú napríklad aj celulitídu. „Ešte stále sa trasiem. Bolo pre mňa náročné zverejniť to. Ale som v úžase z toľkej lásky a podpory,” vyjadrila sa neskôr speváčka, ktorej fotka v plavkách má momentálne viac ako 7 miliónov lajkov. 

   

Demi Lovato sa rozhodla ukázať svetu aj so svojími nedostatkami.
Demi Lovato
Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že Demi Lovato zverejnila takúto fotografiu?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 454Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články