°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Seriálová hviezda chce byť aj pred 50-tkou sexi: Aha, ako sa pretŕčala v mini!!

Jennie Garth
Jennie Garth
Zdroj: SITA
12.08.2019 17:00

HERMOSA BEACH - Zapadla medzi ne! V nedeľu sa konalo odovzdávanie cien Teen Choice Awards, ktorého sa zúčastnili mnohé mladé hviezdičky. Zástupkyne nežného pohlavia stavili prevažne na outfity, ktoré odhaľovali ich dokonale tvarované nohy. Tými sa pochválila aj 47-ročná herečka Jennie Garth, známa najmä vďaka seriálu Beverly Hills 90210. Pozrite sa, ako jej to svedčalo!


Ešte nepatrí do starého železa! To sa usiluje ukázať svetu známa herečka Jennie Garth. Tá sa spolu s kolegami zo slávneho seriálu Beverly Hills 90210 vrátila pred kamery. V súvislosti s tým sa začala tiež viac ukazovať v spoločnosti a na rôznych akciách. 

Zavítala aj na nedeľné udeľovanie cien Teen Choice Awards. Tam síce excelovali jej mladšie kolegyne, ale ani Jennie sa nenechala celkom zahanbiť. Obliekla si minišaty výraznej ružovej farby, ktoré zvýraznili jej krivky.

Za zmienku určite stojí aj herečkina tvár, na ktorej by ste márne hľadali vrásky. Niet pochýb, že blondínka si podobne ako mnohé jej kolegyne pomohla na klinike krásy. Nuž, pre mnohé hviezdy je starnutie priam nočnou morou...

Ďalšie FOTO z odovzdávania cien nájdete v GALÉRII>> 

Takto vyzerala Jennie Garth pred pár rokmi. Na svojej postavičke viditeľne zapracovala.
Jennie Garth

Jennie Garth sa na odovzdávaní cien predviedla v minišatách, ktoré odhaľovali jej nohy.
Jennie Garth
Zdroj: SITA

Vyzerá podľa vás Jennie Garth dobre?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 566Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články