Kočky z Beverly Hills 90210 bez mejkapu a šiat: FOTO vyvolala šialenstvo! Manžel zúri | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Kočky z Beverly Hills 90210 bez mejkapu a šiat: FOTO vyvolala šialenstvo! Manžel zúri

Hviezdy seriálu Beverly Hills 90210 opäť spolu.
Hviezdy seriálu Beverly Hills 90210 opäť spolu.
Zdroj: Instagram
04.06.2019 22:00

VANCOUVER - Nie je tajomstvom, že hviezdy seriálu Beverly Hills 90210 sa v týchto dňoch opäť postavili pred kamery. Popri práci si však nájdu aj čas na oddych. Dokazujú to zábery, ktoré na instagrame zverejnila Tori Spelling (46). Fotka v plavkách ale vyvolala poriadne búrlivé diskusie.


Hoci je Tori Spelling päťnásobnou matkou, vždy si popri starostlivosti o deti nájde čas aj na svojich priaznivcov. Instagram pravidelne zásobuje momentkami zo súkromia. Aj teraz, keď spoločne s ďalšími hviezdami seriálu Beverly Hills 90210 nakrúcajú pokračovanie, tak vie ako svojich followerov prekvapiť. 

Poriadne zaujímavá určite je fotka, na ktorej Tori Spelling (46), Jennie Garth (47) a Gabrielle Carteris (58) pózujú nenalíčené a v plavkách. Herečky si užívali chvile voľna a seriálová Donna prezradila, že si vzájomnú prítomnosť ozaj užívajú.

Mnohí fanúšikovia seriálu neskrývali svoje nadšenie. Pod fotkou sa viackrát objavila otázka, že kde majú ďalšiu parťáčku - Shannen Doherty, ktorá stvárnila Brendu. Medzi komentármi sa ale našlo aj dosť kritických a negatívnych reakcií. 

To poriadne napálilo Torinho manžela. „Páči sa mi, ako každý jeden z vás haterov má súkromný profil. Veď sa ukážte vy, ako vyzeráte!” reagoval Dean McDermott. 

Prominentná rodina už má zopár skúseností s nenávistnými a negatívnymi reakciami. „Ja s tým bojujem dlhodobo. Ale keď sa to týka mojich detí... Všetci bojujeme proti šikane, ale mám pocit, akoby sa to celebrít netýkalo. Že o nás a našich rodinách sa môže povedať čokoľvek,” uviedla nedávno na margo toho Tori. 

Tori Spelling zverejnila na instagrame fotku, ktorá vyvolala búrlivé reakcie.
Tori Spelling
Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že Tori zverejnila takúto fotku?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 405Galéria

Hviezdy seriálu Beverly Hills Tori Spelling zverejnila na Tori Spelling, Gabrielle Carteris Hviezdy seriálu Beverly Hills Tori Spelling s manželom Hviezdy seriálu Beverly Hills Hviezdy seriálu Beverly Hills

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk, Fox Network

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články