Známa herečka v chúlostivej situácii: Zaujímavé paparazzi FOTO! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Známa herečka v chúlostivej situácii: Zaujímavé paparazzi FOTO!

Tori Spelling
Tori Spelling
Zdroj: profimedia.sk
02.06.2019 20:00

VANCOUVER - Čo to stvárala?! Na topkách sme vás už informovali, že hviezdy seriálu Beverly Hills 90210 sa vrátili pred kamery. Neodmysliteľnou súčasťou partie je aj Tori Spelling (46), ktorá stvárnila Donnu Martin. Na slávnu blondínku sa nedávno zamerali paparazzi, ktorým sa podarilo spraviť prekvapivé zábery.


Fanúšikovia seriálu Beverly Hills 90210 už s napätím čakajú na ten moment, keď sa na obrazovky vrátia ich obľúbenci. Na verejnosť sa doposiaľ dostala upútavka, ktorá má viac ako 27 miliónov zhliadnutí...

V médiách sa ale objavili už aj prvé paparazi zábery. Bulvárnym fotografom sa podarilo zvečniť Tori Spelling a Jennie Garth. Zaujala najmä prvá spomínaná, ktorá na sebe mala výrazné žlté šaty. Objektívy ju zvečnili vo pomerne zvláštnej chvíli - keď mala ruku pod sukňou. 

Ako vyšlo najavo, známa blondínka si naprávala mikrofóny, ktoré mala umiestnené z vnútornej strany stehien. Výsledné zábery sú ale zaujímavé, však? 

Paparazzi zvečnili Tori Spelling v zaujímavej situácii.
Tori Spelling
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Tori Spelling Paparazzi zvečnili Tori Spelling Hviezdy seriálu Beverly Hills Tori Spelling jej kolegovia Hviezdy seriálu Beverly Hills Mnohých fanúšikov návrat seriálu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články