Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Herečka zverejnila FOTO z nudapláže: Jej prsia vyvolali búrlivú diskusu!

Lena Dunham
Lena Dunham
Zdroj: SITA/AP
24.07.2019 20:00

LOS ANGELES - Táto žena nemá problém! Herečka a filmárka Lena Dunham (33) pravidelne dokazuje, že miluje svoje telo so všetkými jeho nedokonalosťami. Hoci by s tým mnohé ženy mali problém, ona neváha zverejniťna internete nahé fotografie, či zábery, ktorými vyrazí dych.


Vyrazila medzi naháčov! Lena Dunham sa v týchto dňoch vybrala na nudapláž. Keďže sa so svojimi fanúšikmi pravidelne delí o momentky zo súkromia, zopár ich pridala aj teraz. Ako vidno, brunetka sa opekala hore bez. Kvôli pravidlám instagramu si bradavky prekryla hviezdičkami.  

Reakcie verejnosti boli rôzne. Jej priaznivci neskrývali nadšenie. „Krásna si! Zbožnujem ťa!” znejú vybrané z komentárov. Fanúšikovia svojskej herečky obdivujú jej sebavedomie a je pre nich veľmi inšpiratívna. 

Mnohí, čo provokatívny záber zbadali, si však neodpustili kritické poznámky. „Fakt si myslíš, že toto je to, čo svet potrebuje vidieť? Hrozné. Nemáš sa čím chváliť,” nešetrili Lenu niektorí z nich. Aký je váš názor na takéto zábery?    

Lena Dunham vyvolala touto fotkou búrlivé diskusie.
Lena Dunham
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lena Dunham Lena Dunham vyvolala touto Lena Dunham bežne zverejňuje Lena Dunham zašla nedávno Lena Dunham nemá problém Lena Dunham Lena Dunham

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články