Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Nesexi hviezda len v priesvitnej bielizni: Faldíky, tučné stehná - Aj tak sú ľudia nadšení!

Lena Dunham nepatrí medzi sexice, no rada sa ukazuje vyzlečená.
Lena Dunham nepatrí medzi sexice, no rada sa ukazuje vyzlečená.
Zdroj: Instagram
28.08.2016 00:00

LOS ANGELES - Na nič sa nehrajú! Lena Dunham (30) nie je žiadna krásavica. No i tak dokáže svojími odhalenými fotkami narobiť rozruch. Čudujete sa? Veď, brunetka bez ostychu vystavuje na obdiv svoje nedokonalé telo a faldíky. Na pomoc si aktuálne prizvala aj kolegyňu Jemimu Kirke (31). A reakcie obyčajných žien sú plné chvály a nadšenia.


Sebavedomia má na rozdávanie a dodáva ho aj iným! Hoci je pre Hollywood a šoubiznis typická skôr dokonalosť, herečka a scénaristka Lena Dunham je výnimkou. Plastické operácie neschvaľuje, diétami sa zbytočne netrápi a s úpravou svojho zovňajšku si nerobí zbytočné starosti.   

Navyše, na svoju prirodzenosť je veľmi hrdá. Potvrdila to aj v týchto dňoch, keď spoločne s kolegyňou Jemimou Kirke nafotili reklamné zábery v provokatívnej spodnej bielizni. Dievčence sa pred objektívom maximálne uvoľnili a ako vidno, Lena vôbec nemala potrebu stiahnuť brucho a ani sa neusilovala vyzerať chudšie. 

„100 bodov za odvahu. Človek má pri pohľade na vás konečne pocit, že aj hviezdy sú len ľudia. Tlieskam,” znie jeden z pochvalných komentárov na instagrame. „Baby, nie ste krásavice, ale aj tak vás žeriem,” pridali sa aj chlapi. 

Lena Dunham a Jemima Kirke pózovali pred objektívom v priesvitnej spodnej bielizni.
Lena Dunham, Jemima Kirke
Zdroj: Instagram

Lena Dunham a Kemima Kirke sú na svoje krivky hrdé, hoci vôbec nie sú dokonalé.
Lena Dunham, Jemima Kirke
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lena Dunham nepatrí medzi Lena Dunham a Jemima Lena Dunham a Kemima Lena Dunham sa nedávno Lena Dunham je na Lena Dunham sa na Lena Dunham nemá problém A takto vyzerá Lena

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, HBO, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články