Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Stal sa zázrak! Tučná a škaredá herečka nikdy nevyzerala lepšie

Lena Dunham
Lena Dunham
Zdroj: HBO
20.03.2017 20:00

LOS ANGELES - Je to vôbec ona?! Herečka a scenáristka Lena Dunham (30) nikdy nepatrila medzi krásavice. Aj napriek tomu mala však sebavedomia na rozdávanie a pred kamerami sa hrdo ukázala celkom nahá. Priaznivci seriálu Girls by o tom vedeli hovoriť... V sobotu sa brunetka ukázala v spoločnosti a pôsobila dojmom, akoby prešla kúzelnou premenou. Pozrite sa!


Nezisková organizácia Human Rights Campaign, bojujúca za práva LGBT, usporiadala v sobotu večer slávnostné podujatie. Zúčastnili sa ho aj vybrané hviezdy šoubiznisu. Spomenúť možno speváčku Katy Perry, herečku America Ferrera, či hviezdu a scenáristku seriálu Girls - Lenu Dunham. Práve posledná spomínaná dáma na seba strhla najviac pozornosti. 

Mohlo by vás zaujať:
Slovenská misska strháva svojou krásou všetku pozornosť: Zuzana, si na zjedenie!

Brunetka totiž viditeľne schudla a na svojom zovňajšku si dala výnimočne záležať. Nečudo, že ju viaceré médiá pochválili. Úbytok hmotnosti Lene naozaj prospel a na modrom koberci vyzerala priam fantasticky. 

„Po celé roky sa snažím dokázať, že nepotrebujem byť chudá a je mi jedno, čo si kto o mne myslí. Pokojne som chodila na červený koberec, nakrúcala som sexuálne scény. Akceptovala som, že moje telo je meniaci sa organizmus. Usmievam sa a je mi jedno akú veľkosť nosím,” vyjadrila sa na instagrame Lena, ktorá sa netají tým, že začala cvičiť a zdravšie sa stravuje. 

Schudnutá a viditeľne krajšia Lena Dunham vyzerala fantasticky.
Stal sa zázrak! Tučná

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lena Dunham Schudnutá a viditeľne krajšia Lena Dunham sa nikdy Lena Dunham nepatrí medzi Lena Dunham kedysi Lena Dunham

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: HBO, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články