Katy Perry šokuje každý deň: Raz úplná krásavica a potom.... Preboha! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Katy Perry šokuje každý deň: Raz úplná krásavica a potom.... Preboha!

Katy Perry
Katy Perry
Zdroj: SITA
23.04.2019 17:00

LOS ANGELES - Každý deň je z nej iná žena! To by sa dalo povedať o speváčke Katy Perry (34), ktorá priam miluje experimentovať so svojím imidžom. Dokazuje to na svojom instagramovom profile, ale aj v rámci šou American Idol. Tam sa aktuálne predviedla s poriadne výstredným výzorom.


Katy Perry sa na Valentína zasnúbila s hercom Orlandom Bloomom a popri svadobných prípravách hravo zvláda aj pracovné povinnosti. S Daddym Yankeem a Snowom má novú skladbu s názvom Con Calma, ku ktorej nedávno nakrúcali klip.

Katy sa v ňom predvedie ako krásna dlhovlasá blondína, čo na instagrame ocenili mnohí jej fanúšikovia. „Wau! Vyzeráš nádherne. Mala by si mať takýto účes stále,” zhodli sa viacerí.   

Katy Perry je s dlhými blond vlasmi ozaj krásna.
Katy Perry
Zdroj: Instagram

Pár dní nato už Katy šokovala ďalšou zmenou. V šou American Idol totiž účinkuje ako porotkyňa. Keď sa konalo súťažné kolo s podtitulom Disney, slávna speváčka sa predviedla ako rozprávková postavička Ursula. Táto premena sa ozaj vydarila a autori kostýmu a maskéri mysleli naozaj na každý detail. Treba ale dodať, že chvíľkami vyzerala Perry až hrozivo. 

Katy Perry sa v šou American Idol predviedla prezlečená za Disneyho postavičku Ursulu.
Katy Perry
Zdroj: Instagram

Patríte medzi fanúšikov speváčky Katy Perry?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 504Galéria

Katy Perry Katy Perry je s Katy Perry sa v Katy Perry ako Ursula. Katy Perry rada experimentuje. Katy Perry rada mení Katy Perry so snúbencom Katy Perry

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články