Sobota, 31. júl 2021. Meniny má Ignác, zajtra Božidara.

Prvé oficiálne FOTO z krstu princa Louisa: Pozrite na tie krásne rodinné zábery!

Kensingtonský palac zverejnil oficiálne fotky z krstu princa Louisa.
Kensingtonský palac zverejnil oficiálne fotky z krstu princa Louisa.
Zdroj: Twitter/Matt Holyoak
16.07.2018 15:00

LONDÝN - Kensingtonský palác zverejnil nové oficiálne rodinné fotografie pri príležitosti minulotýždňových krstín princa Louisa. Na štvorici snímok, ktoré vznikli v londýnskom Clarence House po tom, ako malého princa 9. júla pokrstili v kráľovskej kaplnke St. James's Palace, ho drží v náručí jeho matka, vojvodkyňa Catherine z Cambridgea.


Zábery, o ktoré sa postaral celebritný fotograf Matt Holyoak, zachytávajú princa Williama s manželkou a troma deťmi - Louisom, trojročnou princeznou Charlotte a štvorročným princom Georgeom, i širšou rodinou. Na fotografiách sú aj princ Charles s Camillou, vojvodkyňou z Cornwallu, mladomanželia Harry a Meghan, po sobáši známi aj ako vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, rodičia vojvodkyne Catherine, jej sestra Pippa s manželom Jamesom Matthewsom a tiež ich brat James Middleton.

Na jednej je pritom len Catherine so synčekom v záhrade. Princ Louis z Cambridgea sa narodil 23. apríla v londýnskej St Mary's Hospital. Louis Arthur Charles je piaty v poradovníku čakateľov na trón.


Galéria

Kensingtonský palac zverejnil oficiálne Oficiálne zábery z krstu Oficiálne zábery z krstu Oficiálne zábery z krstu Oficiálne zábery z krstu

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: Twitter/Matt Holyoak

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články