Najvtipnejšia FOTO kráľovskej rodiny: TOTO princ Charles nečakal! | Topky.sk

Štvrtok, 24. október 2019. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Najvtipnejšia FOTO kráľovskej rodiny: TOTO princ Charles nečakal!

Princ Charles
Princ Charles
Zdroj: SITA/AP/Eddie Mulholland
19.11.2018 20:00

LONDÝN - Stačila sekunda a všetci sa rehotali! Na topkách sme vám už ukázali nové fotografie britskej kráľovskej rodiny, ktoré vznikli pri príležitosti 70. narodenín princa Charlesa. Aktuálne sa na sociálne siete dostala aj momentka, ktorá nebola zaradená k oficiálnym portrétom. Pýtate sa prečo? No preto, lebo je pomerne vtipná.


Prinútiť deti, aby sa pred objektívom fotoaparátu tvárili seriózne a nehýbali sa, dá veľa námahy. A potomkovia s modrou krvou nie sú výnimkou. Svoje by o tom určite vedel hovoriť aj fotograf Chris Jackson, ktorý nedávno zhotovoval portréty princa Charlesa s rodinou. 

Kráľovský dvor zverejnil vydarené fotografie, na ktorých pózuje následník trónu so svojou manželkou Camillou, synmi Williamom a Harrym, nevestami Kate a Meghan, i vnúčatami.

A hoci sú spomínané fotky pekné, najväčšie ohlasy vyvolala momentka, ktorá nebola zaradená medzi tie oficiálne. Ide o záber, na ktorom najmladší vnuk - princ Louis chytil svojho starého otca za nos, pričom sa všetci schuti zasmiali. 

Máte v rodinných albumoch podobné fotografie?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 277


 


Galéria

Princ Charles Princ Charles so svojimi Oficiálne fotky kráľovskej rodiny Princ Charles s manželkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, Chris Jackson

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články