Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Vojvodkyňa Kate si obliekla staré šaty: Neuveriteľné, veď len nedávno rodila!

Princ William s manželkou Kate.
Princ William s manželkou Kate.
Zdroj: SITA
10.11.2018 11:00

LONDÝN - Verejnosť je nadšená! Šatník a outfity vojvodkyne Kate (36) sú sledované od chvíle, ako sa stala súčasťou kráľovskej rodiny. Brunetka sa v týchto dňoch ukázala v spoločnosti oblečená do krásnej róby, ktorá však mala svoju premiéru už pred šiestimi rokmi. V priebehu nich sa z manželky princa Williama (36) stala trojnásobná mamička. Avšak tehotenstvá na jej tele nezanechali žiadne stopy.


Princ William a jeho manželka Kate sa počas uplynulého týžňa zúčastnili udeľovania cien Tusk Conservation Awards. Vojvodkyňa si pri tej príležitosti obliekla výraznú róbu od návrhárky Jenny Packham. Verejnosť je však nadšená nielen preto, že v spomínaných šatách vyzerala brunetka skvele...

Vojvodkyňa Kate si obliekla krásnu róbu po šiestich rokoch.
Kate
Zdroj: SITA

Spomínanú róbu na sebe vojvodkyňa nemala prvýkrát. Zažiarila v nej už pred šiestimi rokmi, keď ešte urodzený pár nemal deti a William mal o dosť hustejšie vlasy. 

Zaujímavé je, že Kate má dnes rovnako štíhlu postavičku, ako vtedy. V priebehu rokov sa jej narodili syn George, dcérka Charlotte a najmladší princ Louis prišiel na svet len pred šiestimi mesiacmi. Nuž, nejedna mamička by chcela schudnúť tak expresne rýchlo ako vojvodkyňa Kate. 

Vojvodkyňa Kate a princ William na fotografii z roku 2012.
Kate
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Princ William s manželkou Vojvodkyňa Kate si obliekla Vojvodkyňa Kate a princ Princ William s manželkou Vojvodkyňa Kate nemá problém Kate v roku 2012 Kate zažiarila v róbe,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články