Streda, 14. apríl 2021. Meniny má Justína, zajtra Fedor.

Nesexi herečka holá na nete: Pretŕča potetované telo!

Lena Dunham
Lena Dunham
Zdroj: Instagram
18.06.2017 00:00

LOS ANGELES - Na svoje krivky je hrdá! Lena Dunham (31) nikdy nepatrila medzi hanblivky. Viackrát to potvrdila v seriáli Girls, kde sa bez rozpakov predviedla nahá, hoci jej postava nebola nikdy ideálna. V poslednom čase sa herečke podarilo schudnúť a do sveta hrdo vykrikuje, že sa nikdy necítila lepše.


Nedávno sme vás na topkách informovali, že herečka a scénaristka Lena Dunham prešla priam kúzelnou premenou. V týchto dňoch na seba znovu strhla pozornosť. Na instagrame totiž zverejnila fotku svojho nahého tela. Bradavky a intímne partie prekryla emotikonami a chýbajúce šaty odkryli jej tetovania. 

Lena pridala k odvážnej fotografii aj dlhší odkaz. V ňom hovorí o tom, že už nechce byť terčom vtipov a že sa konečne cíti šťastná a spokojná. „Tvoje telo možno nie je dokonalé, ale vďaka tomu, že si sebavedomá, dodávaš odvahu aj mnohým iným ženám,” znejú odkazy pod fotkou. Čo na odvážny záber Leny Dunham hovoríte vy?  

Lena Dunham zverejnila na instagrame fotku, na ktorej je úplne nahá.
Lena Dunham
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lena Dunham Lena Dunham zverejnila na Lena Dunham kašle na Lena Dunham zverejňuje na Lena Dunham sa aj Lena Dunham pred kamerami Takto vyzerala Lena Dunham

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, HBO

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články