Utorok23. apríl 2024, meniny má Vojtech, zajtra Juraj

Diagnóza speváčky Tiny: Bojuje s ňou aj zahraničná hviezda… V Let's Dance musela SKONČIŤ!

Tina Zobraziť galériu (4)
Tina (Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Televízia Markíza včera predstavila meno ďalšej celebritnej tanečníčky v šou Let's Dance. Druhá žena, ktorá sa postaví na parket, je Martina Kmeťová alias Tina. O tej je známe, že bojuje so sklerózou mutiplex. S rovnakým problémom v americkej verzii šou účinkovala herečka Selma Blair. Tej však lekári napokon poradili, aby svoju účasť v projekte predčasne ukončila...

Bolo veľkým prekvapením, keď televízia Markíza včera oznámila meno ďalšej účastníčky šou Let's Dance. Ponuku prijala speváčka Tina, ktorá v minulosti v Záhorskej Bystrici pracovala na projekte SuperStar.

„Veľmi sa teším, že môžem byť súčasťou tak peknej šou. Taktiež sa teším na svojho tanečného partnera a celý výrobný štáb, od režiséra po vizážistov, či kostymérov, pretože mnohých z nich už dekády stretávam v zákulisí rôznych eventov, a tentokrát nám to všetkým vyjde pod jednou strechou," prezradila Tina pre web markiza.sk.

Nie je žiadnym tajomstvom, že bojuje s nevyliečiteľnou chorobou. V roku 2016 jej diagnostikovali sklerózu multiplex. Toto nevyliečiteľné ochorenie môže niektorých pripútať až na invalidný vozík. Speváčka sa neoddala do rúk lekárov, ale namiesto toho zvolila alternatívnu liečbu. Aj vďaka nej dnes vraj funguje ako zdravý človek.

Je naozaj obdivuhodné, že aj napriek svojej diagnóze sa rozhodla obuť si tanečné topánky. Nie je však jediná žena, ktorá sa na to dala. Podobná situácia nastala aj v americkej verzii tanečnej šou. Tam na parket nastúpila herečka Selma Bleir, ktorá taktiež trpí týmto vážnym ochorením. Avšak, doktori jej radili predčasne v šou skončiť. A tak sa ich Selma rozhodla počúvnuť a odstúpila.

„Vieš, že som monitorovaná a som po celý čas pod dohľadom lekárov. Bola som ale na niektorých testoch a výsledky ukázali, že v súťaži ďalej nemôžem pokračovať. Snažila som sa najviac, ako som mohla,” vyjadrila sa pred dvomi rokmi. My však veríme, že v prípade Tiny bude všetko v poriadku a ukáže, čo sa v nej skrýva. Držíme palce!

Selma Blair v šou Dancing With the Stars
Zobraziť galériu (4)
Selma Blair v šou Dancing With the Stars  (Zdroj: ABC)

Viac o téme: TinaLet's danceSelma Blair
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu