Utorok, 27. september 2022. Meniny má Cyprián, Damián, zajtra Václav.

PRVÁ REALITY ŠOU na Slovensku: Pamätáte si ešte Dievča za milión? Finalistky sa po 18 rokoch opäť stretli!

Finalistky šou Dievča za miliónGaléria fotiek (3)
Finalistky šou Dievča za milión
Zdroj: TV Joj

BRATISLAVA - Projekt Dievča za milión bol historicky prvou reality šou na Slovensku. Vysielal sa v roku 2004 a 10 krások vtedy bojovalo o post moderátorky televízie Joj. Odvtedy uplynulo už celých 18 rokov a finalistky sa opäť stretli. Pozrite, ako sa odvtedy (ne)zmenili!


Finalistky projektu Dievča za milión sa v roku 2004 snažili prostredníctvom tejto reality šou preraziť vo svete šoubiznisu. Hlavnou cenou pre víťazku bol post moderátorky televízie Joj a miliónová zmluva k tomu. Šou vtedy moderoval Michal Hudák a z výhry sa tešila dnes uznávaná muzikálová herečka Karin Olasová. 

Odvtedy však uplynulo už celých 18 rokov, no dievčatá aj po takom dlhom čase zostávajú stále v kontakte. Prvýkrát sa stretli po 10 rokoch od projektu aj s moderátorom a teraz zorganizovali stretávku opäť. Už iba v ženskom a trochu pozmenenom zoskupení. A treba povedať, že dievčatá sa ani rokmi príliš nezmenili. 

PRVÁ REALITY ŠOU na
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram

Na drink si odskočili do bratislavskej Pradiarne a niet pochýb, že si po takom dlhom čase mali čo povedať. Veľa sa toho v ich živote totiž zmenilo - prišli vzťahy, manželia, deti a s tým všetky krásne povinnosti... No na ich výzore sa to veľmi nepodpísalo. Pozrite, ako vyzerajú dnes!

PRVÁ REALITY ŠOU na
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články