Streda, 6. júl 2022. Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver.

Dusno počas finále Pečie celé Slovensko: Zdravotné problémy moderátora... Museli ho ratovať zdravotníci!

Moderátorovi Jurajovi Bačovi prišlo počas finále náhle zle.Galéria fotiek (6)
Moderátorovi Jurajovi Bačovi prišlo počas finále náhle zle.
Zdroj: RTVS

BRATISLAVA - Už dnes večer sa diváci verejnoprávnej RTVS dozvedia meno absolútneho víťaza šou Pečie celé Slovensko. Veľké finále však nebolo náročné len pre zostávajúcich troch finalistov, ale aj pre samotných moderátorov projektu. A jednému z nich prišlo počas natáčania náhle nevoľno... Až tak, že ho museli ratovať zdravotníci!


Po dlhých dvoch mesiacoch, čo šou Pečie celé Slovensko zabávala divákov RTVS, sa dozvieme meno absolútneho víťaza. Už dnes večer totiž verejnoprávna televízia odvysiela veľké finále projektu. V tom sa stretnú traja najlepší pekári - Alena Sabolová, Miňo Macula a Lucia Piterka. Vyvrcholenie súťaže však nebolo náročné len pre súťažiacich, ale aj pre samotných moderátorov. 

Dusno počas finále Pečie
Galéria fotiek (6)
Jurajovi Bačovi prišlo nevoľno.
Zdroj: RTVS

Svoje by o tom vedel hovoriť aj Juraj Bača. Tomu totiž počas moderovania prišlo náhle zle. Natáčanie sa tak na chvíľu muselo prerušiť a jeho museli ratovať privolaní zdravotníci. Našťastie o nič vážne nešlo, záchranári zmerali moderátorovi tlak, podali pohár vody a po chvíli mdloby ustúpili. Veľké finále tak úspešne odmoderovali až do úplného konca obaja moderátori. 

„Priznám sa, že žiadna senzácia sa nekonala. Ani som neodpadol, ani žiaden kolaps. Trošička mi prišlo nevoľno, ale nerobil by som z toho žiadnu drámu. Zdravotníci mi len pre istotu zmerali tlak, ale asi len málo cukru - to bol ten dôvod. Finále malo čarovnú atmosféru a veď koniec koncov aj diváci uvidia, že tak, ako všetkých 9 epizód, aj tieto sme s Milanom odmoderovali s úsmevom na tvári a úplne do pohody. Veď nie som z cukru,“ prezradil pre Topky.sk Bača.

Dusno počas finále Pečie
Galéria fotiek (6)
Moderátora musel ratovať zdravotník.
Zdroj: RTVS

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Dusno počas finále Pečie celé Slovensko: Zdravotné problémy moderátora... Museli ho ratovať zdravotníci!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články