Pondelok, 23. máj 2022. Meniny má Želmíra, zajtra Ela, Vanesa.

Slovenská herečka nabrala ODVAHU: Priznala PSYCHICKÉ PROBLÉMY!

Galéria fotiek (7)
Zdroj: pixabay.com

BRATISLAVA - Otvorila svoju trinástu komnatu! Slovenská herečka Kristína Kanátová (29), ktorá sa aktuálne objavuje v jojkárskom seriáli Nemocnica, zavítala počas minulého týždňa do Ranných novín, kde svojou otvorenosťou mnohých prekvapila. Sympatická Bratislavčanka totiž prehovorila o téme, ktorá je pre iných tabu.


Kristína Kanátová má na konte účinkovanie v mnohých úspešných počinoch. Objavila sa v seriáloch Rex, Kuchyňa, Červené pásky, Delukse, či filmoch Ján Palach a Čiara. Aktuálne ju diváci majú možnosť vidieť ako sestričku Miu v jojkárskom seriáli Nemocnica. 

Kristína Kanátová
Galéria fotiek (7)
Kristína Kanátová ako sestrička Mia.
Zdroj: TV Joj

Herectvo však nie je to jediné, čomu sa sympatická umelkyňa venuje. Ako v Ranných novinách prezradila, pomáha a podporuje komunitné centrum zamerané na duševné zdravie. Sympatická kráska sa netají tým, že ju k tomu doviedla vlastná skúsenosť. „Duševné zdravie je pre mňa veľmi dôležité. Starostlivosť o to beriem ako svoju veľkú prioritu. Ja som si v živote prešla viacerými obdobiami, ktoré boli ťažké. Prešla som depresiou, veľmi ťažkou, klinickou. Ako náhle som sa z toho dostala, rozhodla som sa moju skúsenosť posunúť ďalej,“ prezradila počas rozhovoru Kanátová. 

Kristína Kanátová
Galéria fotiek (7)
Kristína Kanátová si pred pár rokmi prešla náročným obdobím.
Zdroj: TV Joj

Ako tiež poznamenala, v čase, keď ona sama prechádzala náročným obdobím, mala pocit, že k tomu existuje málo informácii. „Málo sa o tom hovorilo. Bralo sa to ako tabu,” dodala herečka, ktorú psychické problémy sužovali zhruba pred ôsmimi rokmi. 

VIDEO: Kristína Kanátová je ambasádorkou centra duševného zdravia. 

Slovenská herečka nabrala ODVAHU: Priznala PSYCHICKÉ PROBLÉMY!

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články