Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

FOTO Zničené nohy slovenskej moderátorky: V spoločnosti za dámu, ale dole… PREBOHA!

Pohľad na nohy slovenskej moderátorky doslova bolí.
Pohľad na nohy slovenskej moderátorky doslova bolí.
Zdroj: Instagram
22.07.2021 12:01

BRATISLAVA - Je moderátorkou módnej televízie Fashion Tv, v spoločnosti sa objavuje vždy dokonalo upravená, ale stačí sa pozrieť sa na jej nohy a... Reč je o Lenke Vacvalovej (31), ktorá je známa tým, že mimo prominentných akcií sa mení na ultra trail bežkyňu. Aktuálne odbehla 110 km s prevýšením 7400 m v talianskych Alpách. A skončila na 1. mieste. Lenže pozrite, ako dopadli jej nohy!


Lenka Vacvalová síce pôsobí ako krehká kráska z prominentných podujatí, no zdanie klame. V súkromí sa mení na šialenca, ktorý behá absolútne krkolomné trasy. Aktuálne si odbehla najťažšie preteky svojho života - v talianskych Alpách si prešla 110 km s prevýšením 7400 m. A podarilo sa jej vybojovať mega výsledok. 

Do cieľa dobehla ako 1. žena. „MEHT 2021 bol jednoznačne môj (zatiaľ) najťažší a najtechnickejší závod. Cítila som sa pripravená, aklimatizovaná z niekoľkých štvortisícoviek a skvelo zregenerovaná,“ vyjadrila sa po behu. Zaujímavosťou je, že hneď v úvode pretekov zablúdila a musela ubehnúť o 11 km viac. Napriek tomu sa jej podarilo prebehnúť cez cieľovú čiaru ako prvej. 

FOTO Zničené nohy slovenskej
Zdroj: Instagram

Perfektný výkon má však aj svoju daň. Lenka zverejnila, ako dopadli jej nohy po 110 km behu. Kompletne premočené, s množstvom pľuzgierov a s fialovými nechtami. Takto však vyzerajú jej nohy po každom náročnejšom behu. Neraz tak Vacvalová na prominentných akciách pútala pozornosť zničenými nohami v spoločenských topánkach.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články