Nedeľa, 28. november 2021. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Zásnuby po 7 rokoch, ale… Namiesto svadby ROZCHOD: Slovenský herec má už inú!

Lukáš Frlajs a jeho snúbenica viac netvoria pár.
Lukáš Frlajs a jeho snúbenica viac netvoria pár.
16.07.2021 20:00

BRATISLAVA - Pred štyrmi rokmi sme na Topkách informovali o kurióznych zásnubách mladého slovenského herca. Hlavná postava z pokračovania Perinbaby, Lukáš Frlajs (30), požiadal svoju priateľku o ruku po tom, čo z rádia započul znamenie. Namiesto plánovania svadby sa však dvojica rozišla. A obaja už majú nové polovičky!


Lukáš Frlajs a jeho expriateľka Barbora Vincúrová sa zasnúbili v roku 2017 po siedmich rokoch vzťahu. Ako vtedy prezradil, k vážnemu životnému kroku sa dostal pomerne kuriózne. „Sedeli sme v aute, počúvali sme rádio a ja som povedal, že keď ďalšiu zahrajú od Linkin Park, tak zajtra kupujem prsteň. Potom ďalší deň som išiel, kúpil som prsteň, zobral som ju, nech si vyberie, aký,“ priznal Lukáš.


Kuriózne zásnuby slovenského herca: Neuveríte!


Idylka však dvojici dlho nevydržala a namiesto plánovania svadby sa snúbenci rozišli. Pár netvoria už minimálne od konca minulého roka. Svedčia o tom fotky, ktorými sa jeho bývalá chváli na sociálnej sieti Instagram. Zimnú dovolenku totiž trávila už v spoločnosti iného muža, s ktorým si hrkúta dodnes. No ani Lukáš dlho nezaháľal. Novú polovičku dokonca stihol predstaviť už aj v spoločnosti. 

V utorok večer sa totiž konala slávnostná premiéra filmu Space Jam, no a namiesto brunetky, ktorú doposiaľ verejnosť evidovala, priviedol sympatickú plavovlásku. Ako sa nám podarilo zistiť, neznáma kráska, ktorá aktuálne figuruje v hercovom živote, je 26-ročná veterinárka Hedviga. Tá sa svojou novou láskou už pýši aj na svojom instagramovom profile. 

Lukáš Frlajs priviedol do spoločnosti novú priateľku.
Zásnuby po 7 rokoch,
Zdroj: Ján Zemiar

Lukáš Frlajs tvorí pár s 26-ročnou veterinárkou Hedvigou.
Zásnuby po 7 rokoch,
Zdroj: Ján Zemiar


Galéria

Lukáš Frlajs a jeho Bývalá snúbenica Lukáša Frlajsa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články