Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Plačková na ďalšej dovolenke: Stratila celú batožinu... FOTO plavky a šaty musela kupovať v supermarkete!

Plavky a šaty musela kupovať v supermarkete!
Plavky a šaty musela kupovať v supermarkete!
Zdroj: Instagram Z.P.
08.03.2021 14:00

BRATISLAVA - Zuzana Plačková si opäť užíva v exotike. Tentokrát s manželom Reném a priateľmi vycestovala za slnkom do Dominikánskej republiky. No lenže to by nebola ona, aby hneď z príchodu nemala problémy...


Len málokedy strávi Zuzana dovolenku bez toho, aby sa niečo neudialo. Tentokrát je to však o čosi nepríjemnejšie než zvyčajne. Plačková totiž prišla o celú podpalubnú batožinu. „Kufre nemáme. Zostali asi vo Franfurtke, máme iba tieto príručné. Takže môžem si dať štyri Chanel-ky na seba. Ja už som si zvykla, mne sa vždy musí niečo stať, keď prídem na dovolenku. Vždy. vždy, vždy..." okomentovala temperamentná brunetka na svojom Instagrame. 

Zuzana Plačková si užíva dovolenku v Dominikánskej republike
Plačková na ďalšej dovolenke:

Všetko, čo im zostalo, bola príručná batožina. To pre Zuzanu znamenalo, že si v podstate nemá čo obliecť. V malom kufri nemala dokonca ani plavky či kúsok oblečenia. „Jediné, čo máme, je tento malý kufor. A boli sme v obchode ako supermartket, niečo ako Te**o, no a tam som si kúpila šaty a René plavky. Čo vám poviem," ozrejmila Plačková, prečo na zábere hojdá červeným igelitovým vreckom. 

V príručnej batožine mala Zuzana len luxusné doplnky a šminky.
Plačková na ďalšej dovolenke:

Žiadne luxusné a značkové tašky. Nové oblečenie si priniesla v mikroténovom vrecku.
Plačková na ďalšej dovolenke:

Plavky si síce nekúpila, no tie jej našťastie požičala kamarátka. Ak by ste si však pomysleli, že Plačková sa na "trable v ráji" šťažovala, ste na omyle. Celú vec sa snaží brať s nadhľadom a je rada, že si môže vôbec môže užívať život v príjemnejších podmienkach, než sú tie na Slovensku. Domov sa vraj ani tak skoro neplánuje vrátiť. 

Tento výlet si plánuje užívať 40 dní a Dominikánska republika ani zďaleka nie je konečná zastávka. „Odtiaľto idem rovno na Srí lanku," pochválila sa Zuzana


Galéria

Plavky a šaty musela Zuzana Plačková si užíva V príručnej batožina mala Žiadne luxusné a značkové

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články