Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Rytmusova zlatokopka BEZ MEJKAPU: Ehm... Veď, posúďte sami!

Agáta Hanychová v klipe ku skladbe Zlatokopka.
Agáta Hanychová v klipe ku skladbe Zlatokopka.
06.03.2021 11:00

PRAHA - Nezhodli sa! Agátu Hanychovú (35) už v našich končinách pozná každý. Kontroverzná Češka však pravidelne dbá o to, aby sa na ňu nezabudlo. V týchto dňoch napríklad zaujala videom, na ktorom sa zo šedej myšky mení na krásku, na akú sme u nej zvyknutí. Reakcie fanúšikov boli rôzne...


Odvážne outfity, pikantné fotky, búrlivý milostný život, slávna mama - herečka Veronika Žilková, či najskôr úplne romantické a potom poriadne dramatické manželstvo s Jakubom Prachařom. Agáta Hanychová v posledných rokoch pravidelne plní stránky bulváru. A aby sme nezabudli spomenúť... Vydarené bolo aj jej účinkovanie v klipe k Rytmusovej skladbe Zlatokopka. 

Agáta sa veľmi rada fintí, pretŕča odvážne výstrihy a špúli pery. Situácia spätá s pandémiou a to, že mnohé ženy pracujú z domu, podľa nej neznamená, že by sa ženské pohlavie malo prestať o seba starať. Svoje fanúšičky preto prostredníctvom videa nabáda k tomu, aby sa aj doma pekne upravili. „Keď pôjdete okolo zrkadla, aspoň sa budete cítiť lepšie. Keď sa prestaneme líčiť a nebudeme sa prezliekať z teplákov, tak nám, dievčatá, bude ešte horšie. Prepne nám z toho,” poznamenala k tomu Agáta.

VIDEO: Agáta Hanychová sa s fanúšikmi podelila o zábery bez mejkapu a ukázala, ako sa mení na krásku. 

Známa brunetka počas priameho prenosu odpovedala fanúšikom na rôzne otázky. Tie sa týkali nielen líčenia, ale i jej súkromia. Viacerých bavili i jej bezprostredné komentáre. Ako býva zvykom, verejnosť vo veľkom komentovala aj jej nenalíčenú tvár. Skupinka followerov neskrývala nadšenie. „Si krásna žena a pristane ti aj prirodzenosť. Klobúk dole, že si sa ukázala aj nenalíčená. Takto vyzeráš úplne ako tvoja mama,” znejú vybrané z komentárov. 

Niektorí jedinci si samozrejme neodpustili kritiku a neváhali zverejniť aj nevhodné komentáre. „Bez líčidiel vyzeráš hrozne. Ježíííš, kto si? A čo si spravila s Agátou? Bez mejkapu vyzeráš ako smrtka,” reagovali niektorí z nich. Hanychová však nepatrí medzi ľudí, ktorí by si z takých hejtov robili ťažkú hlavu. Sama sa na nich dokonca niekedy pobaví. 

Agáta Hanychová ukázala svoju prirodzenú tvár.
Agáta Hanychová
Zdroj: Instagram

Agáta Hanychová bez mejkapu.
Agáta Hanychová
Zdroj: Instagram

Takto vyzerá Agáta Hanychová, keď sa upraví.
Agáta Hanychová
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, YouTube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články