°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Obrovská radosť českej hviezdy: FOTO Stala sa mamou po štyridsiatke ale... predčasný pôrod?

Česká hviezda porodila
Česká hviezda porodila
Zdroj: pixabay.com
20.05.2020 10:00

TURÍN - A je to tu! Mnohí fanúšikovia Aleny Šeredovej (42) boli už niekoľko dní vo vytržení a dychtivo čakali, kedy topmodelka na svet privedie svoje tretie dieťatko. Aktuálne majú ona, jej najbližší i všetci priaznivci dôvod na radosť, pretože z hviezdy svetových mól stala opäť mamička!


Alena už dlhé roky žije v Taliansku, kde predtým vychovávala svoje dve deti z predchádzajúceho manželstva s Gigim Buffonom. Ich manželstvo ale neudržali ani spoločný synovia David Lee a Louis Thomas. Brankár českú krásku opustil kvôli talianskej televíznej hviezde a rozprávke bol koniec. 

Alena Šeredová sa stala trojnásobnou mamou.
Obrovská radosť českej hviezdy:
Zdroj: Instagram A.S.

Zaľúbenci majú obrovský dôvod na radosť - Alena svojmu partnerovi priviedla na svet dcérku.
Obrovská radosť českej hviezdy:
Zdroj: Instagram AŠ

Šeredová sa však dala dokopy Alessandrom Nassim - dedičom známej automobilky. Dvojici to spoločne klaplo, to, že otehotnela ale bolo pre niektorých prekvapením. Teda aspoň vzhľadom na jej vek. No a teraz majú zaľúbenci o dôvod viac k tomu, aby svoj vzťah spečatili aj oficiálne. Alena sa v utorok večer pochválila krásnou novinkou. 

Na svet priviedla ich spoločného potomka a z popisu je jasné, že do rodiny pribudlo dievčatko. „Niekedy sa sny plnia,” napísala Alena k fotke na Instagrame, kde stíska malú bábätkovskú ručičku. „Vitaj, princezná,” dodala šťastná trojnásobná mamička, ktorá pôvodne avizovala, že sa dieťatko narodí až v júni, je teda celkom možné, že pôrod bol predčasný. Ako informujú talianske médiá, dievčatko dostalo meno Vivienne. 


Galéria

Česká hviezda porodila Alena Šeredová sa stala Zaľúbenci majú obrovský dôvod Modelka Alena Šeredová prezradila Alena Šeredová s bývalým

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články