Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Markizácka porotkyňa pozitívna na COVID-19: Odlúčená od polročnej dcéry… Výsledky sú zlé!

Alena Šeredová je kvôli pozitívnemu testu na COVID-19 v izolácii.
Alena Šeredová je kvôli pozitívnemu testu na COVID-19 v izolácii.
Zdroj: Instagram A.S.
28.11.2020 14:00

TURÍN - Česká modelka Alena Šeredová (42), ktorá presne pred desiatimi rokmi porotcovala v markizáckej šou Talentmánia, neprežíva práve najlepšie obdobie. Už dva týždne je totiž v izolácii od svojej rodiny, v rátane len 6 mesačnej dcérky Charlotte. Má totiž koronavírus... A výsledky sú stále zlé!


V rámci krátenia si dlhých chvíľ v karanténe zahájila modelka na svojom Instagrame ďalšiu sériu fanúšikovských otázok a odpovedí. Najviac príspevkov sa, samozrejme, týkalo jej aktuálnej diagnózy. Pred dvomi týždňami jej totiž bol potvrdený koronavírus. Bohužiaľ, výsledky stále nie sú dobré. 

„Som plná energie, ale bohužiaľ som bola na druhom výtere a som stále pozitívna a podľa talianskeho zákona som teraz približne ďalších 7 dní v izolácii,“ priznala otvorene brunetka, ktorá je v karanténe už dlhých 14 dní. „Takže je to tu dlhé,“ posťažovala sa Alena. 

Odstrihnutá je totiž aj od svojej najbližšej rodiny - od partnera Alessanda Nasiho, 6-mesačnej dcérky Viki aj dvoch starších synov Davida Leeho a Louisa Thomasa. „Našťastie som to chytila len ja, takže ja som izolovaná a chalani a Vivinka sú za stenou s Alessandrom,“ opísala, ako to u nich v domácnosti aktuálne vyzerá.

Jej rodina vraj žije slobodne, no s mamou sa nesmú vidieť. Sama vraj nevie, kde sa nakazila - možno pri zariaďovaní nového bývania. „Prvé dni som bola smutná a včera, keď som sa dozvedela výsledky vyšetrenia, tak som bola veľmi sklamaná,“ popísala svoje pocity Alena, ktorá si čas v izolácii kráti upratovaním... Dokonca si sama zafarbila vlasy a výsledok je skvelý.

Alena Šeredová aj napríklad diagnóze vyzerá výborne.
Markizácka porotkyňa pozitívna na
Zdroj: Instagram A.Š.


Galéria

Alena Šeredová je kvôli Alena Šeredová aj napríklad

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články