°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

FOTO Malachovský a Rašla vybavili deťom kšefty v jojkárskom seriáli: Z novinky si urobili rodinný podnik!

Juraj Rašla a Sväťo Malachovský vybavili pre svojich synov kšefty v novom seriáli.
Juraj Rašla a Sväťo Malachovský vybavili pre svojich synov kšefty v novom seriáli.
Zdroj: TV JOJ
01.10.2020 14:00

BRATISLAVA - Televízia Joj v sobotu večer odvysiela nový seriál s názvom Uhorčík. Hlavné postavy si v ňom okrem iných zahrajú aj Sväťo Malachovský (48) a Juraj Rašla (50). A pracovnú príležitosť využili na 100%. Kšefty totiž v novinke vybavili aj svojim deťom. Druhý zo spomínaných si z projektu urobil doslova rodinný podnik!


Seriál sa nakrúcal minulý rok cez leto a tento rok cez prázdniny sa ešte dotáčali niektoré časti. Deti známych slovenských hercov tak neraz sprevádzali svojich otcov na nakrúcania. Bolo preto len otázkou času, kedy ich režisér obsadí do nejakých epizódnych postáv. Presne tak sa k svojej prvej hereckej skúsenosti dostal aj syn Sväťa Malachovského.

Sväťo Malachovský s synom Teom.
FOTO Malachovský a Rašla
Zdroj: TV JOJ

Deväťročný Teo, ktorého má s prvou manželkou Ľubicou, sa mihne v seriáli vo viacerých menších úlohách - ako kočiš, páža či v hromadných scénach s dedinčanmi. Oveľa väčší rodinný podnik si z nového seriálu urobil Sväťov kolega Juraj Rašla. Ten totiž kšeft vo filme vybavil rovno štyrom svojim deťom.

Synovia Juraja Rašlu - Adam, Jakub a najmladší Juraj.
FOTO Malachovský a Rašla
Zdroj: TV JOJ

Syn Adam (26), Jakub (21) a Juraj (11) si zahrajú epizódne postavy. Dcéra Lucia (9) sa zas mihne v hromadných scénach. Menšiu postavu si strihne dokonca aj Jurajov synovec z Ameriky, syn jeho brata, 21-ročný Andrew. No a aby toho nebolo málo, kšeft vybavil aj svojej manželke Lucii, ktorá je vizážistka a maskérka. Keď na výrobe potrebovali výpomoc, ruku k dielu pridala aj ona. 

Pozriete si na Jojke novinku Uhorčík?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 1071Galéria

Rašlov synovec Andrew a Juraj Rašla a Sväťo Sväťo Malachovský s synom Synovia Juraja Rašlu -

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články